Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Nemtudom hova tenni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Nemtudom hova tenni.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy osztálytársam, aki bevallotta hogy nagyon tetszem neki és össze akar velem jönni, én egyböl megmondtam neki hogy ez nemfog menni mert osztálytársak vagyunk meg mert nemjon be nekem... Emigy jóban vagyunk, mondhatni fiúk közül vele beszélek legtöbbet, és az a gondom hogy mostanában elég sokszor eszembe jut a srác, tegnapelött még erotikus álmom is volt vele... :S És most 3 napja nemmegyek suliba mert megfáztam, és észrevettem hogy hiányzik, sokat gondolok rá, akaratomon kivül is... És még az is ,hogy nekem van barátom már 15 hónapja, igaz nem a legjobb a viszonyunk (elég sokat veszekszünk, féltékenység miatt) én nemakarok avval a sráccal lenni, de ha egyszerüen mindig a fejembe van.... Ez most akkor mi? Nemakarok rá gondolni... Segitsetek légyszi... :S
2011. febr. 17. 22:06
 1/3 Stojkovic ***** válasza:
Egyszerű fellángolás....majd elmúlik magától. Ilyen korban gyakran megesik az ilyesmi....
2011. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és 16 éves lány vagyok...
2011. febr. 17. 22:15
 3/3 ediZeJ ***** válasza:
16 éves vagy épp azért esik meg az ilyesmi ebben a korban majd elmúlik, csak legyél sokat a barátoddal.
2011. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!