Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nem értem a pasikat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem értem a pasikat. Most miért nem ír?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy pasival facebookon, üzenetek formájában. Írta, hogy mennie kell, és holnap este írjak rá, mert folytatni akarja. Ráírtam, de nem írt vissza. Oké, biztos meccset nézett. Ma láttam, hogy kiír valamit üzenőfalra. Akkor gépnél volt. Miért nem írt? Ha nem akar többet beszélgetni, miért írja azt, hogy akar?:D L/18
2011. febr. 17. 12:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ez nem rajongás,csak utálom amikor átb**nak...:D már írtam neki tegnap. ma biztos nem fogom, mert az már nyomulás lenne. akkor inkább elfelejtem.:D
2011. febr. 17. 12:52
 12/20 A kérdező kommentje:
fogok*
2011. febr. 17. 12:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Háát ezt neked kell eldöntened amit a szived diktál :P Nyugi ha érdekled,úgyis irni fog...ha nem érdekled,akkor nem fog :)
2011. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Na, akkor most elárulok egy titkot. Azért szoktunk ilyen, látszólag érthetetlen dolgokat művelni, mert taktikázunk. Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok: alakulóban van egy lánnyal, de inkább a személyes találkozókat részesítem előnyben, s ezért nem szoktam ráírni. Ha már megvan a következő randi helyszíne és időpontja, úgy vagyok vele, hogy kiéheztetem magam (és őt) a találkozásig, nem is adok életjelet magamról. Majd élőben.


Szóval ez csak taktika a pasi részéről. Azért nem ír neked, hogy legyen mit kérdezned - szó szerint. Hogy legyen miért kiakadnod, hogy állandóan ott motoszkáljon a fejedben, hogy "vajon miért nem ír???".

2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de ez eléggé hülye taktika :S Gondolod,hogy várni fog rád minden csaj? pfff...ne legyél elszállva magadtól :D Talál egy olyan pasit,aki törődik vele,és rögtön már tovább is áll,mivel semmi komoly nincs köztetek...ennyi!
2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen talonban tart. És igaza van :)
2011. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért nem ír, mert valószínűleg vagy wales-i, vagy skót.
2011. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"wales-i vagy skót" XD

Na ez ütött most :D

2011. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Én is hasonló helyzetben vagyok, de mivel az eddigi beszélgetéseink nagy részét én kezdeményeztem, most kicsit várok, hátha ír ő. Én sem akarok annyira nyomulni. Persze ha egy darabig nem ír, akkor úgyis majd én fogok. Olyan jó lenne vele beszélgetni.
2011. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, 24/L vagyok.
2011. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!