Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nem értem a pasikat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem értem a pasikat. Most miért nem ír?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy pasival facebookon, üzenetek formájában. Írta, hogy mennie kell, és holnap este írjak rá, mert folytatni akarja. Ráírtam, de nem írt vissza. Oké, biztos meccset nézett. Ma láttam, hogy kiír valamit üzenőfalra. Akkor gépnél volt. Miért nem írt? Ha nem akar többet beszélgetni, miért írja azt, hogy akar?:D L/18
2011. febr. 17. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani. És/vagy barátnője van.
2011. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ez bonyolult kérdezz meg egy pasit!

25/l

2011. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem, hogy miért nem köszön el egy sima sziával és hagy a fenébe. helyette még meg is kér, hogy írjak neki holnap... komolyan, VICC:D
2011. febr. 17. 12:32
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet feltörte a NASA a gépét,és nem tettszel a hackernek,és nem akar rádirni! Vagy éppen irakban teljesit szolgálatot,laptoppal netezik,és tűzharcba keveredett...várj egy kicsit pár muzulmánt megöl,és irni fog!
2011. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ez jó utolsó. köszi!!!:D
2011. febr. 17. 12:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen én a megnyugtatás koronázatlan királya vagyok!Ha egy szegény lány segitségért kiált,én fekszek tovább,majd nem kiabál!
2011. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
:D
2011. febr. 17. 12:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Vagy tudok még 1 verziót...lehet nagy nőcsábász,és te vagy a listában körübelül a 1876-dik,és gondold el mire mindenkinek megirja,hogy "szia",tudod mennyi idő az? :O
2011. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
szóval szerinted írni fog?:D
2011. febr. 17. 12:48
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy nem! Hmm...elgondolkoztató a mostani fiatalság,a lányok,mármint a normálisok,ha rajonganak egy fiúért az rá sem bagózik...ha a fiú a csajért,ugyanigy....ejj ejj milyenek ezek a fiatalok...nah de a kérdésedre a válasz...szerintem addig nem amig rá nem irsz! ;) Megnyugtattalak?
2011. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!