Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nem érzem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem érzem túl jónak?! CSAK NORMÁLISAK

Figyelt kérdés

Hüvelyi önkielégitést még nem végeztem sosem (és nem is szeretnék), azonban a csiklómat szoktam simogatni és olykor-olykor nagyon jó érzéssel tört rám a "robbanás". Észrevettem azonban, hogy az utobbi időben ez nem igy van.

Miért lehet?


19L


2011. febr. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

és hüvelyit mért nem végzel?szűz vagy még esetleg?


póbáld meg sztem...

2011. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a dugás meg a maszturbálás nem ugyanaz.
2011. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg még igen szűz vagyok
2011. febr. 16. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már kamasz korom óta végzek önkielégitést, párszor próbáltam a hüvelyit (én is szűz voltam akkor), de nekem az annyira nem jött be, úgyhogy maradtam a csiklóm "kényeztetésénél".

Ezzel semmi gond nincs.

És igen, a szex valóban más, de egy jó önkielégités is kell néha (pedig a barátommal tökéletes a szex és nem is csináljuk ritkán).

Amúgy meg vannak időszakok nálam is, mikor "nem megy" az önkielégités stressz, vagy bármi más okok miatt.

Nyugi, majd ha megint jó passzban leszel ugyanolyan jó lesz majd, mint eddig.

L/23

2011. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod :) Mostanában igen sok a stressz a suli miatt és egyebek... köszönöm a bíztató szavaid :)

2011. febr. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!