Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit szeretek. Elég ritkán találkozunk, de sokat beszéltünk faebookon, MSN-en. Sajnos egyszer visszautasítottam, mert megijedtem, hogy csak azért közeledik hozzám, mert (állítása szerint) részeg. Azóta már találkoztunk háromszor, az egyik találkozó alkalmával sikerült nagyjából megbeszélnünk a dolgainkat, de a következőnél kezdődött minden elölről. Én már bocsánatot kértem, mondtam, hogy megbántam, amit ő állítása szerint megértett, és "nincs semmi baj", de érzem, hogy van. Ha szóba hozom a témát, ő terel.


Bánt a dolog, mert szeretem (ezt meg is mondtam neki), de ő mégis úgy viselkedik velem, mint egy rosszalkodó gyerekkel, pedig már nagyon nem vagyok az.


Ma gondoltam, hogy írok neki az egyik közösségi oldalon levelet, de láttam, hogy törölte magát. Most mit csináljak? Sajnos a számát nem tudom.


2011. febr. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Szorakozott veled.
2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bepróbálkozott, akart magának egy szép estét, éjszakát, pont akkor, amikor "részeg volt". Mivel az nem jött össze, mostmár leírt. Sajnálom, hogy ez a véleményem, és ezzel valószínűleg fájdalmat okozok neked, de inkább most fájjon, amikor még nem bonyolódtál bele nagyon a kapcsolatba, mint később. Ez nem lett volna hosszantartó kapcsolat, sosem lettél volna mellette igazán boldog. Ha egy fiú a kapcsolat kezdetén lekezelően bánik egy lánnyal, akkor hogyan viselkedne vele "azok után"? El kell felejteni. Találsz nála jobbat, szebbet. Te többet érdemelsz!
2011. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy 5 éve ismerjük egymást, minden találkozásunkkor flörtölünk, több ismerős kérdezte, hogy együtt vagyunk-e? Miért nem vagyunk egy pár, mert összeillünk.


Szerintem azon az estén nem volt részeg, csak "valamire fogni kellett". Azóta elég távolságtartó, sértett bikaként viselkedik. HA megpróbálok tenni ellene, és "próbálkozom", akkor pedig vagy azt mondja, hogy "Bocs, mennem kell", és elrohan, vagy azt, hogy "Tudom, tudom, tudom".


A történethez hozzátartozik, hogy ő "híres", én pedig csak egy átlagos lány vagyok.

2011. febr. 16. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezzel bármit is tenni? Ez van. Így.


Te szeretnél tőle valamit, Ő meg nem. Ezt el kell viselni, nincs vele mit "tenni". Próbálkozni lehet, keresni a találkozást, közeledni, nyakára járni, üzengetni. Ezeket mind lehet, csak nem biztos, hogy hatásos, sőt az ellenkező hatást is el lehet vele érni. Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor évek múlva is egymásra találhattok. Nem kell érte tenni semmit. Addig is éld az életed, találkozz másokkal is, még az is lehet, egy idő múlva azt veszed észre, mégsem Ő volt az "igazi", hanem az, aki melletted van.

2011. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te megtetted, amit lehetett, "tisztáztad" magad, most nála van a labda... Ne tűnj el a szeme elől, legyél vele kedves, ha kell, bátorító - de csak finoman, nem nyomulósan. Ha érzi és tudja, hogy van esélye, akkor ő fog próbálkozni újra. Persze csak ha tényleg akar! Ha nem akar, akkor meg úgysincs mit tenni.


(Ha nem titok, ki ő? Írtad, hogy híres!)

2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy zenész, nevet nem írnék.
2011. ápr. 26. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik voltal a sok kozul Neki, sajnos.
2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!