Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt nem értem, hogy ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt nem értem, hogy ma a korombeli (15-16) éves lányok hogy szerethetnek egy sztárt akit ugye nem ismernek . Nem értem őket mert én nem vagyok ilyen. Mi tetszik nekik annyira rajtuk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem csupán annyi, hogy esetleg helyesek...amúgy ezen néha én is csodálkozom...olyan ronda, igénytelen palikra tudják azt mondani, hogy helyes, hogy húúú...eldobom az agyam tőlük, milyen szánalmasok...(17L)
2009. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a sztár menő, gazdag, a tinik meg nagyravágyók
2009. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezazz..és ugyse ismerik őket akkor?...inkább keresenének valóságosabb fiút
2009. febr. 12. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A sztárokról kialakul az emberekben egy kép. Az interjúk, bulvárhírek, filmszerepek, stílus, dalszövegek alapján. Ehhez adjuk hozzá hogy a sztárokat vonzóra csinálják. A tinik ebbe a kialakult képbe szerelmesednek bele.
2009. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretetet éreznek, nem is szerelmet :) Csak rajongást, azt sem abban a formában, mint mondjuk én a barátom iránt.
2009. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem mert sokkal egyszerűbb egy 'képzelt' személybe szerelmesnek lenni, mint 'valóságos emberbe'. Ők nem tudnak megbántani, és csalódást okozni. Akinek boldog kapcsolata van, szerintem ritkábban van oda a sztárokért.

Én mondjuk nem tudnék rajongani ilyen szinten egy olyan emberért, akit csak tvben, koncerten, stb. látok.

2009. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
így igaz..de akkor is
2009. febr. 12. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezeken szinte kivétel nélkül mindenki átesik. Van akinek előbb kezdődik előbb ér véget, később kezdődik később ér véget stb.. De ez messze nem szerelem, csak ők úgy érzik. Ez sima tinikori rajongás (:
2009. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3. válasz írója vagyok. Vavyan Fable egyik regényében van leírva, valami olyasmi, hogy "tinikoromban szerelmes voltam, és kerestem jobb esetben a partnert, de legalább egy alanyt" (nagyon nem pontos idézet). Alanynak megfelel egy sztár, de egy kitalált figura is.
2009. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
wáá köszi :D
2009. febr. 12. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!