Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetnék ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetnék ki belőle? Ahh. :/

Figyelt kérdés

az a baj hogy iszonyatosan beleszerettem egy lányba..ha velem szembe jön remeg a térdem és dobog a szívem és nem tudok semmi értelmeset kibökni a számon...teljesen elvarázsol.mindig csak rá gondolok,őt várom msnen és az ő képeit nézem..nem tudok nem rá gondolni és mindig azt képzelem el hogy ő is így érez irántam.ami sohasem lesz szerintem..:/

szörnyű így élni..nagyon szeretem őt..és próbálok nem mindig rá gondolni de lehetetlen.hogy felejthetném el?borzalmas ez az egész így ahogy van..vagytok még hasonló helyzetben?vagy voltatok?mit ajánlanátok hogy ne érezzek így?mert ez így szörnyű..!:/

15/L


2010. szept. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

csak képzelj el engem és máris szuperheteroférfifaló válik belőled!


20F

2010. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maszturbáltál már úgy, hogy rá gondoltál? Ha nem akkor nincs gond.
2010. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod segíthetek:) Csak jót akarok:)

Esetleg msnen beszélhetünk? Persze ha nem gond:) Elmondhatnád mi bánt meg mi hogy van:) Meghallgatlak:)

18/L

2010. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
öhm. namost várj. lány vagy és egy lányba szerettél bele? mert akkor más a helyzet...
2010. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
félre ne érts nem elítéllek vagy ilyesmi:) csak akkor tényleg más.
2010. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
am előző 2 voltam 14/L
2010. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy szereted, akkor ne akarj kiszeretni belőle, bárki bármit mond. Ne csapd be magad. Ha a saját nemedhez vonzódsz, azzal Te senkit nem bántasz meg!!!! Te ettől még nagyon értékes ember vagy!!!
2010. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kismajom: nomen est omen... Csak azért értékes ember, mert a saját neméhez vonzódik? Vagy ezt a kérdésből szűrted le?
2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huh,ez nekem éjszakára nagyon sok!Nagy az Isten állatkertje..
2010. okt. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!