Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell indítani a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell indítani a nőknél?

Figyelt kérdés

Koztudott, hogy ha lassan inditunk egy lanynal, akkor altalaban a barati "zonaba" kerulunk, viszont ha tul gyorsan, az meg nyomulas. Mi akkor a jo?


Amikor beszelgetek lanyokkal es veletlenul elterelodik a tema a szexre, szoktam igy poenokat nyomni, de az meg lanyok szerint kozonseges/gyerekes.


Probalkozok neten is, eloben is eleg regota. De ha lassan inditok, barat leszek, ha gyorsan, akkor meg nyomulos fäsz.

Esetleg jatszam azt, hogy is-is? Ne tudja, hogy valojaban mire gondolok, hanem legyen ketertelmu a mondanivalom?? Csak igy sehova sem haladok. Meg ezt en gaznak erzem, en mindig szeretem kimondani azt, amire gondolok. :(


Most az van, hogy vagy mindig szuzkurvä, skrizofen lanyokat fogok ki, vagy egy nagy farok vagyok. Nemtudom mitcsinalok rosszul, pedig nem vagyok egy csunya ember sem.:S


2011. febr. 16. 02:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha jó nézel ki a belső nem számít =meg szezerezted a barátnőd lesz.Szarul nézel ki és még a dumád is béna= nyomulós fa.sz vagy húzz innét.Béna a külsőd de jó fej vagy és humoros =a barátja leszel de sosem lesz több belölle.

Íratlan szabályok de sajnos így megy ez a lányoknál:)

2011. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10:27

Igen erre már rég rájött az akinek van egy kis sütnivalója. Tanuljatok ezerrel és utána MEGVEHETITEK a nőket. És ha majd gonosznak és erkölcstelennek néznek egyszerűen indulatosan a fejükhöz vágod a régi tapasztalataidat és egy rohadt szót nem fognak szólni, mert tudják, hogy igaz.

2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2-nek nagyon igaza van! Annyit tennék hozzá, h nem az lesz gazdag, aki sokat tanul, hanem aki lop-csal-hazudik. De tény, h a nőket csak megnyerő külsővel v vastag pénztárcával lehet meghódítani.
2011. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10:10

láttam már nagyon szép lányt nagyon csúnya fiúval, viszont jó pasit nem láttam még mondjuk molettebb lánnyal. kinek is fontosabb a külső? :)

egyébként én pl nem a külseje miatt látom szépnek a belsőt hanem fodítva (bármilyen hihetetlen is, és ezzel elég sokan vagyunk még így). szerintem ökörség valakinek a külsejébe beleszeretni. tény, hogy ad rá az ember, mert azért mondjuk ne legyen se dumbó, se olyan aki kiharapja a pókot a sarokból, de ezt izlés válogatja. a többségnek van egy minimum "követelménye" a pasi külsejét illetően ami alá nem akar menni, nekem az elöbb említett kettő az, de akad olyan is aki ilyen mércéket nem állít.


10:27, 14:28, 16:08

elég elkeserítő h ez a tapasztalatotok.

ha a csaj a vastag tárcára bukik akkor az olyan is, erre még nem jöttetek rá? aki hasonlóan gondolkodik mint én, az az ilyen lányokat kur.vának hívja :P


aki szarul néz ki és béna a dumája az nem nyomulós f@sz lesz hanem egyszerűen béna, ha béna akkor elveszett az érdeklődés és irány a süllyesztő.

ha jól néz ki akkor -az én tapasztalataim szerint- akkora tuskó hogy az valami félelmetes.

ha béna a külseje de jó fej és humoros akkor én az érintett lányra bíznám hogy mi lesz belőle.


23/L

2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont fordítva tapasztaltam. Csúnyácska lányokat láttam már jóképű sráccal, csúnya srácokat viszont még semmilyen lánnyal nem láttam.
2011. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

20:41

Hát ez elég naiv volt. Mindenesetre ha ez igaz, akkor még rosszabb helyzet áll fent. Mi, vagy ki dönti el, hogy mi a normális? Hogy mi a humoros?

Nem nézek ki olyan rosszul, mégis azt mondják, hogy bunkó vagyok, de nem veszik a fáradságot, hogy megkérdezzék, hogy miért, mivel én alá tudom támasztani a bunkóságom...

2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!