Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell indítani a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell indítani a nőknél?

Figyelt kérdés

Koztudott, hogy ha lassan inditunk egy lanynal, akkor altalaban a barati "zonaba" kerulunk, viszont ha tul gyorsan, az meg nyomulas. Mi akkor a jo?


Amikor beszelgetek lanyokkal es veletlenul elterelodik a tema a szexre, szoktam igy poenokat nyomni, de az meg lanyok szerint kozonseges/gyerekes.


Probalkozok neten is, eloben is eleg regota. De ha lassan inditok, barat leszek, ha gyorsan, akkor meg nyomulos fäsz.

Esetleg jatszam azt, hogy is-is? Ne tudja, hogy valojaban mire gondolok, hanem legyen ketertelmu a mondanivalom?? Csak igy sehova sem haladok. Meg ezt en gaznak erzem, en mindig szeretem kimondani azt, amire gondolok. :(


Most az van, hogy vagy mindig szuzkurvä, skrizofen lanyokat fogok ki, vagy egy nagy farok vagyok. Nemtudom mitcsinalok rosszul, pedig nem vagyok egy csunya ember sem.:S


2011. febr. 16. 02:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Du jú vana szákk mí béjbí? Ó plíz plíz szákk mí, plíz plíz szákk mí ögeen béjbí!
2011. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pl Bmw kulcsal. De megtesz Audi Merci kulcsa is. Azokkal indulnak ők is...
2011. febr. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom én sem, már feladtam...
2011. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
talán agyilag nem vagy a toppon.de meg teszi egy ferrari is.
2011. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát először is jó lenne tudni ugye hány éves vagy? Mert ha kis 13-4-5 éves kisfiú vagy akkor felejtsd is el az egészet mert akkor a csajok szemében " ovis " vagy. De ha már mondjuk elmúltál már 18 és 30 között vagy akkor már más a helyzet. Szerintem ha csak nem vagy kimondottan partyarc akkor ne is nyomulj senkire. Itt vannak pl a plázacicák ki is kell nekik nagy erős kigyúrt izomszagú emberkék ha meg kis szolid pics......ra akarsz nyomulni azokat meg csak elijeszted. A tanácsom ha vmi értelmes nőt akarsz felszedni akkor legyen vmi hobbid ahol lehetőleg lányok is vannak és majd ott találsz magadnak vmi normálisat. De van egy olyan lehetőség is hogy majd valakinek megtetszel és ő fog kezdeményezni. Ha pedig se ez se az se amaz akkor sajnos nincs mese marad 2 lehetőség: vagy kurv.....zol vagy recskázol remélem hasznos volt számodra válasz előre is sok szerencsét kívánok a nő válogatásban :)
2011. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, rossz embereket, rossz módszerrel. Süt rólad az elkeseredettség, a nőket nem tiszteled, a végcélt a folyamat elé helyezed. Kb ennyi a probléma.
2011. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Annyi a probléma, h nem nézel ki jól. Ha tetszel egy lánynak, mindegy mit csinálsz, nem leszel se gyerekes, se nyomulós, se barát. Ha nem, akkor jön ezek közül vmelyik, mint kifogás.
2011. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

utolsó: ezt nem tudom honnan vetted. attól hogy bejön egy srác még simán kerülhet nyomulós, gyerekes, vagy barát kategóriába. belezúghatok a szép külsőbe ha a belső rohadt... remélem érted.


szerintem ennek az ismerkedésnek baromi egyszerű a megoldása: nem szabad rágörcsölni. nem úgy kell beszélgetni egy lánnyal, mint egy potenciális jelölttel, hanem mint egy ismerőssel. ha szemtől szemben beszéltek, akkor úgyis látni fogod, hogy bejössz-e neki, ha meg neten ismerkedtek, akkor az első hosszú beszélgetés végén minden lelki nyugalommal meg lehet kérdezni, hogy mit gondol rólad. a válaszhoz mérten folytathatod. aztán vagy kialakul vagy nem. ha nem, az nem kudarc, hanem tapasztalat :)

2011. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Haver, most mesélek neked valamit :) A lányok imádják, ha valaki nyomul rájuk. Függetlenül attól, hogy van-e barátja vagy nincs. Akkor, ha te ,,gyors" vagy, akkor igen, nyomulásnak veszik, de örülnek is neki. Tapasztalat. De akkor szivecském, ha ronda vagy mint a bűn, és esetleg még egy k*csög is, akkor csak természetes, hogy egy ,,nyomulós f*sz" vagy a szemükben. Csak itt a hiba.
2011. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
09:01 Nem így van, nektek nőknek a külső a legfontosabb. Ha vki tetszik, hajlamosak vagytok a belsejét is szépnek látni, még ha valójában egy tapló paraszt is. Ugyanez fordítva is igaz: ha vki nagyon csúnya, akkor lehet akármilyen kedves, okos, humoros, nem kell egy lánynak se.
2011. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!