Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az olyan fiú aki tud gitározni, sokkal jobb a nőknél, annál aki nem tud?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:03
1 2
 1/14 x) ***** válasza:
Igazából ezt nem tudjuk :D a gitáros pasik vonzók.. de az a baj hogy manapság csak ezekkel a pózerekkel lehet találkozni akik azt mondják hogy tök jól gitároznak mert tudnak 2 akkordot -.- szeretnék olyan pasikat akiket tényleg a zene érdekel és nem az hogy bejön a gitár a csajoknak :/
2011. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem mindig így van...legalábbis saját tapasztalatom szerint senkit nem érdekel, hogy gitározok... :S (a kis tinilányokat még lehet elbűvölöm vele)

habár ha egy bandában játszanék, lenne pár koncert biztos más lenne a helyzet

a nőket vonzzák a zenész pasik, valószínűleg mert van bennük egy kis plusz kreativitás

2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú ismerősöm aki nagyon jól tud, akármit eljátszik ha kérem. De én akkor se vonzódok hozzá :P
2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyilván egy srác aki tud gitározni, az imponál a csajoknak. Ez természetes mert a +tudást értékelendő. :)

Ha valaki tud gitározni, beszél egy két nyelvet, van egy két diplomája, az nyílván jobb pozícióban van, egy műveletlen, rosszul szituált pasinál.

Miért, ha te két azonos külsejű csaj közül választhatsz, ahol az egyik értelmes, és vannak értelmes hobbijai, a másik pedig műveletlen tuskó akkor te hogy döntesz?

2011. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én nem gitározok és mégis jó vagyok a csajoknál szóval szerintem ez megint egy kicsit általánosító kérdés pl hiába gitározok jól ha én vagyok kvázimodó v mit tudom én
2011. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az épp egy gitár.. lehet bármi más elfoglaltsága is a pasinak, ami miatt bejön. ahogy már írták, a tudás, a türelem hogy megtanulta, az érdeklődése a zene felé.. ha jól játszik, persze hogy vonzz.. különlegessé tesz, valakivé aki önkifejező, művész, a hobbija egy dallam-hangulat megalkotása.. még jó hogy jó :D mármint nem a kétakkordos "gitáros"okról beszélek.
2011. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert érdekes. Ha pedig zenekarban játszol akkor viszonylag elég sokan látnak és lehet néhányan odamennek hozzád koncert után stb...

Viszont azt senkinek nem kívánom, hogy tapadjanak rá a tinik... Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy 20 évesen nem érdekelnek a 16 éves kislányok.

Amúgy ha valami érdekes dolgot csinálsz az is imponáló tud lenni, legyen az foci, kosár, dob, vízilabda, wakeboard, motor stb...

2011. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bezzeg a zongora meg a furulya nem olyan menő :P
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hol játszol. A fiatalok többsége nem biztos, hogy járatos a hangversenytermekben, de ha pl jazz zongorista, vagy billentyűs vagy az szerintem lehet ugyanúgy menő a fiatalok körében :)
2011. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ahhh de a zongora az mégjobban bejövős! *.* :D
2011. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!