Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok kérdést tettek már fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdést tettek már fel itt vagy válaszolgattok inkább? Ha tettek fel kérdést megfelelő válaszokat kapatatok amit később hasznosítani tudtatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 23:43
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy eléggé hülye kérdést tettem föl ahhoz hogy nem is olvassátok el? :P
2011. febr. 15. 23:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú basszus, ha nyelvtantanár lennék, most beájultam volna...
2011. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak kétszer kérdeztem, inkább válaszolgatni szoktam. A kérdésed megfogalmazása kissé kacifántos:)
2011. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:

eddig egy kérdést tettem fel majdnem.

a zene témakörben, de aztán a kereső választ adott.

(a kérdés a magyar rap és underground előadókhoz kötődött volna...)


szal a kérdésedre a válasz..:

én csak válaszolok és azt is csak ebben a kategóriában mert ez a hely az internet legjava számomra és nincs jobb időtöltés mint mások hülyeségén röhögni és másokat fikázni miközben lehet, hogy én sem vagyok jobb mint ők, de hát kérem! véd a monitor:)

viszont van egy szabályom:

a helyesírásba szinte sose kötök bele csak ha már nagyon muszáj.

az túl gyenge:)


és imádok röhögni más formák reakcióin.. és néha még a kérdések is megnevettetnek:) bár így pár hónap távlatában már újat nem nagyon látok... de azé még ilyen napi 2-3 szokott lenni:)

és olyan heti 1 amin szakadok:)

a kommentek már ütősebbek:)

napi 1 tuti szakadós, és napi 10-30-50akár.. amin jót lehet mosolyogni:)


és van értelme is a dolognak mert van havi 1-2 ami elgondolkoztató:) mint kérdés vagy komment.

sokszor 1-1 idióta kérdés off halmazában lehet rátalálni 1-1 gyöngyszemre ami a filozofálás határát súrolja:)

2011. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!