Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Melyik nőt nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Melyik nőt nézitek meg jobban? Akinek nagyon szép arca van és egész jó teste, vagy nagyon jó teste és egész szép arca?

Figyelt kérdés

tom hogy hülyekérdésnek hangzik :D

ha nemtudsz rá válaszolni akkor tedd azt és ne kezd kötözködni :) köszi


2011. febr. 15. 22:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen , de én nem ugy értem a kérdést h ronda arc-szép test vagy szép test-ronda arc, hanem pl: szembejön veled két lány , az egyiknek szépnagy melle van vékony dereka ,szal nan jó alakja, az arca is szép de nem annyira mint a másiknak , akinek nagyon szép az arca és ugyanugy nagy mellevan meg jo alakja csak nem annyira jó az alakja mint a másiknak :D


nemtom mennyire értető, de a kérdés h melyiken ragad meg a szemed...:)

2011. febr. 17. 19:20
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelő vagyok.....nekem mindenképp a szebb arcú lányon akadna meg:)
2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
te melyik kategóriába sorolnád magad a két lehetőség közül?
2011. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez már nagyon elvi sík...

Ha hajszálnyi a különbség akkor csak a belső dönthet. (szerintem)

2011. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!