Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Melyik nőt nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Melyik nőt nézitek meg jobban? Akinek nagyon szép arca van és egész jó teste, vagy nagyon jó teste és egész szép arca?

Figyelt kérdés

tom hogy hülyekérdésnek hangzik :D

ha nemtudsz rá válaszolni akkor tedd azt és ne kezd kötözködni :) köszi


2011. febr. 15. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az elsőt. Mert az egész jó, az már elég, és ha az arca meg szebb akkor meg egyértelmű.
2011. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
100%

"érdekes" kérdésre "érdekes" válasz:

távolság függő.. ha messze van akkor alak, ha közel akkor pofa

2011. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az arc az rettenetesen fontos nekem lehet a teste egy Jessica Alba ha a feje meg olyan mint egy trollé :)

18/F

2011. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok,és nekem a szép arcú lányok jobban bejönnek, mint a bomba testűek, mert az alak egy idő után deformálódik, de 1 szép arcú nő, mindig szép marad valamilyen szinten.

Nem vagyok leszbikus, ez csak vélemény.:)

2011. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Panda Péter ***** válasza:
75%
az első kombó nálam is.
2011. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2011. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Nekem is fontosabb az arc. Az arcon latszik a szemelyiseg, a kedvesseg, az ertelem stb.


Persze a jo test is adottsag, de sokkal inkabb lehet rajta valtoztatni, mint az arcon.

2011. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

a 22:53-é tetszett :)

2011. febr. 15. 23:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Legyen szép arca. Babaarc :P

Ne legyen szétsminkelt.

2011. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem az arc fontosabb mint a test.....mivel az arc az nem változik a test viszont elég könnyen képes változni.....magamból kiindulva biztosra tudom mondani h az arc sokkal fontosabb mint a test mindkét nemnél hiszen nekem ronda arcom van viszont a testem szép kidolgozott és mégse rajongnak értem a lányok
2011. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!