Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek ez jel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek ez jel a reszerol vagy csak en kepzelem be?

Figyelt kérdés

Elmondtam 2 honappal ezelott egy sracnak, akinek meg soha nem volt senkije, hogy tetszik. Kozvetlen miutan elmondtam neki, hat oszinten szolva ram se hederitett, ha talakozott velem, ram se nezett. Most pedig miutan eltelt majdnem 2 honap mindig koszon nekem, melyen a szemebe nez es ma mikor koszont mintha akart volna inteni is, de visszahuzta a kezet es megse intett.

Szerintetek?


2011. febr. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mondtad neki, hogy tetszik, akkor nem tudta hirtelen hova tenni ezt a dolgot, de azóta rájött, hogy örül ennek. Túl sok idő telt már el azóta, hogy beszéltetek és ilyenkor nagyon nehéz újból felvenni a fonalat. Kicsit könnyítsd meg a dolgát, ha tényleg tetszik, hiába ő volt a hülye.
2011. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van....
2011. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen, jól esett hogy tudta hogy tetszik neked és ezért nem szólt hozzád... jól esett neki most 2 hónap után újra csábítani akar és nyomatni a nagymenő stílust hogy újra ez legyen:)
2011. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdj e vele beszélgetni,hátha jól fog reagálni :)
2011. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!