Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Épp külföldön vagyok, de csak néhány hónapra. Ugyanezen a folyosón, ahol én, lakik egy srác, aki, amikor kicsit be voltunk csípve kerek perec megmondta, hogy vonzódik hozzám és le szeretne fektetni (nem beszélt mellé). Persze akkor rögtön viccnek vettem és azt mondtam, hogy nem, ő meg azt, hogy erről majd még beszélünk. Még soha nem volt "laza kapcsolatom" és azon gondolkodom, hogy mennyire fér vajon bele egy ilyen... Mert végülis pasim nincs, a szex jól esne, amúgy jóban vagyunk, ismerem, minden nap beszélünk és pár hónap múlva hazamegyek. De mégis, nem tudom, hogy megtegyem-e... Amúgy nem vagyok szűz, vagy kis tinilány...
2011. febr. 15. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a tested csak ugy kiakarod próbàltatni,akkor tedd meg.Ki tudja még komoly kapcsolat is lehet belõle.
2011. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon megannyi érv, és ellenérv sorakozik.

Próbálj felelősségteljesen dönteni.

Ha nem köt semmi (vallás, fogadalom, kapcsolat) akkor tisztáznod kell magadban, hogy mi ez és mire lesz neked jó.

Védekezésről, családtervezésről gondolom nem kell papolni)

Mi az ami visszatartó erő számodra?

2011. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!