Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik osztálytársamba, de sajnos van pasija. A legrosszabb az egészben, hogy én bejövök neki és ő is nekem, de nem lehetünk együtt. Hogy tudnám elfelejteni a csajt?
2011. febr. 14. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress mást és kerüld el ne figyelj rá nézd levegönek hagyd figyelmen kivül akármi!!
2011. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de mivel osztálytársam ezért nehéz, ráadásul minden órán mellettem ül.
2011. febr. 14. 22:51
 3/8 acel ***** válasza:
100%
ülj odább! kell lennie még egy helynek, vagy cserélj valakivel. Am meg van egy mondás: "az a csaj foglalt akin fekszenek"
2011. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szilvás buktát, mert azt szeretem.


Am elsőnél a pont.

2011. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot......
2011. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már megvolt:D
2011. febr. 15. 15:23
 7/8 kukkumpityere válasza:
szivat a csaj!!!ne dőlj be neki...ha bejönnnél neki már szakított volna a másikkal
2011. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy a pia, a f*szverés és a metál zene segített hogy elfelejtsem a csajt:D
2011. febr. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!