Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezt csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálni velem? Amikor elfelejtem akkor keres fel ilyen hülyeségekkel?

Figyelt kérdés
Nem érdeklem mert nem keres olyan sűrűn,akkor miért ír olyanokat hogy merre vagyok? Meg mindig hátulról jön a kérdéseivel hogy megtudja merre voltam?Nem volt pasim,csak kialakulóban lett volna ha nem bolondult volna meg.
2011. febr. 14. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával buktam el a kialakuló kapcsolatom a minap.. :((
2011. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*Nem volt a pasim bocsi elírtam!!
2011. febr. 14. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretet és torodeset akarja kifejezni.
2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez is csak 2hónapos kialakuló volt, de úgy látom ezt nem nagyon szeretitek.


Ilyet nem szoktam, de most én kérdeznék tőled. Idegesítő az ilyen a csajnak? Vagy csak azért nem akart inkább se látni se hallani rólam mert összejárkál az exével...? (ma tudtam meg, most szakítottam érte.. mérgemben jöttem gyk-zni..) 5napja kiborított a csaj bármit mondtam neki, egyből én leharapom a fejét meg veszekszek vele stb.. ht mostmár tudjuk miért..:S Szval, ha tényleg csak egy kis magányra vágysz, nem másokkal akarsz épp összejárkálni, akkor idegesít, ha jön a srác?

2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!