Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
VAn egy fiú az osztályomban,nagyon jóban vagyunk tudok róla mindent!sokat szoktunk hülyéskedni meg minden .általában eggyüt megyünk haza meg minden,sulival lehetett menni jég korizni és rábeszélt hogy énis menjek meg ott meg is tanított korizni,meg indult a suliban katasztrófa védelem és arra is rábeszélt hogy mnjek!de amikor ott van egy bizonyos másik fiú az osztályunk ból akkor meg tiszta bunkó tud lenni(szerencsére ez ritka)szerintetek szerelmes belém,én az vagyok belé
2011. febr. 13. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem. Bízzunk benne!
2011. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem érdemes lenne valahogy tudtára adni, hogy többre gondolsz, mint barátság. Női jelek, meg ilyenek. Fiú vagyok, annyira nem értek az ilyenekhez, de egy próbát megér. De mesélhetnél többet róla. Úgy viszonyul-e hozzád, mint a többi barátjához, stb..
2011. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól elvagytok, ahogy írtad. De attól, hogy segít korizni, meg rábeszél ilyenekre-oklyanokra, az még nem feltétlen jelent szerelmet. Nekem is van egy fiú barátom, akiel szó sincs szerelemről, de elválaszthatatlan barátok vagyunk. Szoktunk együtt járni hokizni, focizni, és ő is sok programra rábeszél engem, de ez csak egy barátság. Csak azzal a külömbséggel, hogy nem bunkó egy bizonyos személy jelenlétében: Ez azt jelenti, hogy az a fiú szégyell téged egy másik fiú előtt. Így pláne nem éri meg.
2011. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt a dolgot bonyolítja az is ,hogy egy másik lány az osztályyból szerelmes belé,én ezzel a lánnyal tök jóba voltam amíg megnem tudztuk egymásról hogy ugyanabba az illetőőbe vagyunk szerelmesk,ez engem nem zavar csak ő azőta köszönni se köszön nekem.mert én oda ültem mellé rajzórán meg mindig oda állok melláé maeg sokat beszélgetünk,ő meg még köszönni se nagyon merer neki.
2011. febr. 13. 16:13
 5/8 A kérdező kommentje:
mert régebben 1-2 éve tudtam hogy nagyon szerelmes belém!csak nem merem ,nem tudom hogy hogy adjam atudatára az érzésem,meg attól is félehk hogy ha ő nem érez így akkor mindenkinek elmondja és rajtam fognak röhögni
2011. febr. 13. 16:16
 6/8 A kérdező kommentje:
meg amit mondtam ez a bunkóság ez nem úgy hanem sokat barom kodik mint a többi fiú és ez kb 2 havonta egyszer !
2011. febr. 13. 16:17
 7/8 A kérdező kommentje:
épp ezaz hogy nem tudom hogy úgy viszonyúl hozzám mint a többi barátjához!:S
2011. febr. 13. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, akkor tuti nem fog sikerülni. De ha tényleg ilyen jó fej, nem fogja híresztelni.
2011. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!