Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül "szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül "szerelmes vagyok belé". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is azt kérném, ne írjatok olyan válaszokat, hogy "Az az undorító b.zi, nyálas hangú 10 éves." Igen, nekem is ez volt a véleményem Justin Bieberről, de ez körülbelül 2 hónapja megváltozott. Valahol megláttam az új klipjét, és új képeit, ahol sokkal mélyebb a hangja, és sokkal jobban néz ki, és az óta minden nap elolvasom a híreket róla, és annyira rossz, hogy nem ismerhetem személyesen, hogy mindig csak videókban látom, hogy minden nap sírok emiatt. Mármint nem mindig tudatosan, van, hogy csak elkezdek sírni, és nem értem miért, aztán mindig eszembe jut, hogy sosem ismerhetem meg, mert ő egy sztár. Szerintetek mit tegyek? Most is olyan szomorú vagyok. Tudom, hogy ez úgymond nem szerelem, hisz nem is ismerem, de borzasztó érzés :( Még egyszer kérlek szépen Titeket, ne írjatok olyan válaszokat, amiket az imént említettem. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. febr. 12. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy milyen érzés, amit most érzel. Körülbelül 2-3 hónapja láttam egy műsorban egy magyar színészt - 18 évvel idősebb nálam -, és nagyon megtetszett. Már előtte is láttam, de nem törődtem vele.

Azóta viszont: folyamatosan a filmjeit nézem (5 db megvan DVD-n), olvasom róla a híreket, és álmodozok... Nagyon rossz érzés, mivel tudom, hogy kb. 10% (vagy annál is kevesebb) esély van arra, hogy mi egyszer találkozunk, megtetszünk egymásnak (vagyis én neki, mert nekem ő már tetszik), összeházasodunk, és mint a mesében, boldogan élünk, amíg meg nem halunk... Már úgy volt, hogy tudok vele találkozni (pl. közönségtalálkozó, színház), de most minden másként alakult.

Nem tudom, hogy mi lesz? Viszont nekem az nagyon jó, hogy Anyukámnak mindent el tudok mondani, és sokat beszélgetek vele (akár erről)! Hogyha tudok neked segíteni valamiben, vagy szeretnél írni, nyugodtan írhatsz priviben!

13/L

2011. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Az tetszik,, amit az MTV sztárgyára csinált belőle. Valójában fingod sincs, már bocsi, hogy ő milyen ember!

Mármint amikor nem nyomnak kamerát a képébe, nem forgat, vagy interjút ad.

Ami a vicces, hogy a srác egy-két éven belül drogos lesz, és lehúzzák a "vécén". Majd rájössz.

14 vagyok, de egyszerűen NEVETSÉGESNEK tartom az ilyen ostoba lányokat mint te. Csak egy ideálba vagy szerelmes! Ennyi erővel szerelmes lehetnél egy Petőfi szoborba is!

2011. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz benne? Ezt nem piszkálódásból írom, hanem komolyan.

írd le azon tulajdonságait, amikért megőrülsz érte!

2011. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Igazából régebben is szerettem, vagyis akkor még csak úgy tetszettek a klippek, meg ilyenek. Aztán láttam vele egy interjút, ahol megkérdezték, miért nincs barátnője. Azt mondta, azért, mert túl sokat utazik, és nem tudja megadni azt egy lánynak, amit érdemel (bár most ott van Selena). Emiatt nekem nagyon megtetszett, mármint, hogy ilyen jó lelkű. Lehet, hogy ez egy betanult szöveg, de akkor ez nem jutott eszembe, és napról napra egyre több időt töltöttem a gép előtt, a híreket nézegetve, a dalait hallgatva. Aztán most már teljesen úgymond "őrült rajongóvá váltam", aminek igazából nem nagyon örülök, de nem tudok mit tenni ellene, és fáj a szívem, mert nem jön Magyarországra, meg mert csak a Tv-ben láthatom, és azért, mert nem tudhatom meg, milyen is ő valójában (vagyis nem ismerhetem meg). Azon kívül tetszik az, hogy foglalkozik a rajongóival, hogy jótékonykodik, a pozitív hozzáállása, és persze külseje is :)


Kedves Utolsó előtti!

Már megbocsáss, de én azt kértem, segítsetek, nem azt, hogy jól lehordjatok engem is, és azt is, akiért rajongok :( Ezt írtad: "egyszerűen NEVETSÉGESNEK tartom az ilyen ostoba lányokat mint te". Elnézést, de szerintem Te ostobább vagy, hogy ilyeneket írogatsz egy idegen embernek. Te semmit sem tudsz rólam! És akkor szerinted én vagyok az ostoba? Neked miért fáj az, ha én szeretek egy sztárt, akit Te nem? Az ilyen embereket sosem értettem...és Én azt kértem segítsetek! És nagyon örülnék, ha nem rajonganék így érte, hogy már szomorúságba megy át, de sajnos, nekem ilyen az ízlésem , ez vagyok én.


Egyébként köszönöm a válaszokat mindenkinek! Én is remélem, hogy nem sokára elfelejtem, vagy legalább gyengül a rajongásom. ;)

2011. febr. 13. 20:18
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja, és tényleg (nem fingom nincs, ez egy elég trágár szó...) nem tudom, ki is ő. Nem ismerem az embert, de amit csinál, az nagyon tetszik. Ezért is szeretném megtudni, milyen is ő, az ember valójában.
2011. febr. 13. 20:20
 16/20 anonim ***** válasza:

A tegnap 13:54-es, 13/L válaszoló vagyok.


Ha gondolhatsz, írhatsz privátba, mert én - másokkal ellentétben - nem nevetlek ki, és teljesen megértelek, hisz mint írtam, hasonló helyzetben vagyok. Én is szívesen leveleznék olyannal, aki normális, és megért engem ebben a témában.

2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Idő kérdése, voltam hasonló helyzetben, mondjuk az nem volt ennyire súlyos. :D

Ja, és pirospont: pár apró hibától eltekintve éremesen írsz. :D Gratula! :D

16/L

2011. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elkezdett a kölyök mutálni és kapott egy új "sztájlingot", de attól még egy undorító b.zi, nyálas hangú 11 éves
2011. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 BlackJack ***** válasza:
kérjél shotgun-t karácsonyra
2011. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves Utolsó, az én véleményem szerint, Te egy nagyon értelmes ember lehetsz ;)

2011. febr. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!