Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül "szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül "szerelmes vagyok belé". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is azt kérném, ne írjatok olyan válaszokat, hogy "Az az undorító b.zi, nyálas hangú 10 éves." Igen, nekem is ez volt a véleményem Justin Bieberről, de ez körülbelül 2 hónapja megváltozott. Valahol megláttam az új klipjét, és új képeit, ahol sokkal mélyebb a hangja, és sokkal jobban néz ki, és az óta minden nap elolvasom a híreket róla, és annyira rossz, hogy nem ismerhetem személyesen, hogy mindig csak videókban látom, hogy minden nap sírok emiatt. Mármint nem mindig tudatosan, van, hogy csak elkezdek sírni, és nem értem miért, aztán mindig eszembe jut, hogy sosem ismerhetem meg, mert ő egy sztár. Szerintetek mit tegyek? Most is olyan szomorú vagyok. Tudom, hogy ez úgymond nem szerelem, hisz nem is ismerem, de borzasztó érzés :( Még egyszer kérlek szépen Titeket, ne írjatok olyan válaszokat, amiket az imént említettem. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. febr. 12. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, nem vagy több 12-nél, mert akkor nagyon gáz. Talán nem kéne bálványként imádni azért valakit, mert "sztár". Esetleg nem ártana felnőni és normális életet élni.
2011. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

OFF:Nem értem mi szép abban a srácban.sorry az offért neharagudj.|


On:hát abban semmi rossz nincs hogy szereted/szerelmes vagy belé rengetegen vanak így nézd a klippjeit vagy vedd fel msn-re ha kell megtudom adni az msn-címét(ha kell dobj egy privit;):))

2011. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:07

Nem azért szeretem, mert sztár! Mondom, hogy régebben nem szerettem. Akkor azért, mert nem tetszett. De most már megváltozott, és most már tetszik. És ne haragudj, de nagyon sok 16 éves is szereti őt. Egyébként 13 éves vagyok.

Különben köszönöm a válaszokat! A második válaszolónak: Hát, nekem tetszik, lehet, hogy neked nem, ízlések, és pofonok! Egyébként köszi!

2011. febr. 12. 22:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor semmi probléma. El fog múlni.
2011. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Átmeneti.foglalkozz mással,kösd le magadat.Előbb utóbb elfelejted.Nézz körül a világban.Mennyi helyes fiú van,aki járna is veled?:O

Neked meg pont egy "elérhetetlen" kell?

2011. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez csak azért lehet így, mert nem ismered. Hidd el, hogy sokszor a valóság nagyon kiábrándító tud lenni. Nem tudod, hogy viselkedik a lányokkal, milyen nagyképű, beképzelt vagy éppen undorító szokásai vannak. Én ismertem lányokat, akik mindig ilyen elérhetetlen srácokról ábrándoztak és voltak szerelmesek, sajnáltam őket, mert közben nem vették észre a hús-vér srácokat, akitől megkaphatták volna a szerelmet.

Vannak örök álmodozók, akik nemcsak 13 évesen, de huszonévesen is mindig szerelmesek valamilyen hírességbe, ezzel csak egy gond van, hogy a túl sok álmodozás tönkretesz teljesen. Járj te is két lábbal a Földön és ne nézz túl sok romantikus filmet, mert meghülyítenek :)

2011. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, 12 évesen én Nick Carterrel voltam ugyanígy. Gondolom azt sem tudod ki az, pedig akkoriban híres volt. :) Nyugi ez elmúlik és lesz majd igazi szerelmed.
2011. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy te ezt nagy szerelemnek éled meg, de valójában csak rajongás, ami csillapodni fog, ha találkozol egy fiúval, aki tetszik, márha nem hátrálsz meg, mert Justint jobbnak tartod. Hidd el, ő nem olyan, mint amilyennek beállítja a média, ő azért lett kitalálva, hogy a sok hozzád hasonló lány "beleszeressen", és többezreket költsön a cd-ire, kollekcióira, és miegymásra. A valóságban sokkal jobb pasik is vannak, csak körül kell nézned. Remélem nem veszed sértésnek a dolgot, én csak segíteni akarok:))
2011. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazából azért tettem a kérdésben idézőjelbe, mert tudom, hogy ez nem szerelem.Volt régebben egy fiú az osztályból, aki nagyon tetszett, de a barátnőmnek is, és ezért többet nem beszéltem róla előtte, mert rosszul esett neki, és már másnak sem.Még mindig tetszik, de úgy érzem, hogy ő ezt nem viszonozza.
2011. febr. 13. 10:03
 10/20 anonim ***** válasza:

Értem, viszont szerintem akkor is jobb, ha egy olyan emberről álmodozol, akit ismersz, mert egyrészt mégha nemis viszonozza, akkor is több esélyed van nála, mint Justinnál, másrészt beszélgethetsz vele, megérintheted, vagy bármi ilyesmi, és ezek nagyon sokat számítanak.

Utolsó voltam.

2011. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!