Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mèg mindig nem tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mèg mindig nem tettem magam tul rajta?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idôben azon kaptam magam, h nincs olyan nap, h ne gondolnék az exemre. Este is ha lefekszek rögtön ô jàr a fejemben. Én szakitottam vele mert tùlzàsba vitte a féltékenykedést(ezen kivül jòl kijöttünk) de az még a tavaly juniúsban volt, az összel talålkogattunk újra de ràjöttem, h nem vàltozott egy csöppet sem ugyhogy abba maradt az egész, de akkor nagyon megbàntott, utàlnom kène, mègsem tudom. Miòta nem jàrunk még pasim se volt, csak kb 3 smaciztam, semmi több. A sexet meg else tudnàm màssal kèpzelni(azt tényleg jòl csinàlta:-D). Mèg mindig szerelmes vagyok bele vagy csak a testi közelségère vågyom? Vélemény?
2011. febr. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a szexre gondolsz vele, akkor csak az élvezetet hiányolod.

Viszont ha az egész lénye hiányzik, akkor kétség sem férhet hozzá, hogy szerelmes vagy belé:)

Sok sikert!

2011. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

őőő.. itt az én történetem (igérem rövidre fogom..)

Az exem még szeptemberben szakított azért, mert már nem szeret. Több mint 2 hónapig, éjjel-nappal ő járt a fejemben. Valakitől megtudtam, hogy azért szakított, mert nem tudta elviselni, hogy féltékenykedtem. 2 hónap nembeszélés után felhívott, találkoztunk, majd összejöttünk. Ez a 2 hónap alatt, pont mint most nálad, folyamatosan a fejemben járt. Mi azóta boldogok vagyunk a párommal :) Adj neki még egy esélyt. Nem veszíthetsz vele semmit :)

2011. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, csak fordítva. Felejtsd el. Nem véletlenül nem ment a kapcsolat. Ha igazán fontos lettél volna neki, vagy maga a kapcsolat, meg tudta volna állni a féltékenykedést. Ez nem azt jelenti, h nem szeretett. Persze, ha azt gondolod, van még remény, vágjatok bele újból.
2011. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem CSAK a szex. Nagyon szerettem hozzå bújni, meg mikor megölelt, viccelôdött, el tudtunk dumàlni. Csakhàt ki birta mår azt mikor ha mentem az uton ô meg fölhivott hallot egy férfi hangot(aki melesleg csak el ment meletem) ès cirkusz...
2011. febr. 12. 18:09
 5/10 anonim válasza:

Először is, egy kapcsolatban fő a bizalom... Vagy volt oka féltékenykedni???

Én is voltam már hasonló helyzetben, azóta már több mint 1 év eltelt, mégis sokat gondolok rá, főleg este ha zenét hallgatok.

Szerintem a Te esetedben nem olyan könnyű kiábrándulni... Az tuti hogy még mindig szereted!

Azt ajánlanám, hogy próbálj meg beszélni vele erről.

Én is azt tettem, és valahogy megkönnyebbültnek érzem magam... Igaz, hogy már nem úgy beszélünk mint régen, de legalább jóban vagyunk.

Egy próbát megér, nem veszíthetsz vele semmit! Ki tudja, lehet pozitívan reagálna arra, hogy kerested! ;-)))

2011. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Am. adtam neki mår nem egy esêjt, mindet elcseszte. Titokban talàlkozgattunk, jó is volt minden, hétvégèn az uncsi tesóm eljött nàlam, mondtam a pàromnak h megyünk dizsibe ott talizunk és eggyüt leszunk, erre ô kitalàlta h most nem tud menni(màskor mindig ott volt), meg h hogy kèpzelem èn h nem vele megyek,bizti pasizni akarok. Én elmentem ô is ott volt a végên cirkuszoltunk 1 jòt azòta kerüljûk egymàst.
2011. febr. 12. 18:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha belekezdenék egy új kapcsolatba ùj pasival, még ha nincs is annyira kedvem hozzà, ki tudnàm verni a fejembõl?
2011. febr. 12. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, és az új "pasiddal" is kiszúrnál, ha erre közben rájönnél, mert lehet hogy Ő viszont téged tiszta szívből szeret. Úgyhogy ameddig nem hevered ki, addig ne kezdj bele újba, vagy jöjj össze újra a szóban forgó illetővel. Én azt mondom egy próbát megér(első voltam)
2011. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h tudnåk megint türni neki. De azért köszi a vålaszokat;)
2011. febr. 12. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz mégegy esélyt adni, akkor teljesen természetes, hogy igyekszel továbblépni. Pasizz, ha jólesik, úgy nem fogod elfelejteni, ha otthon ülsz és a szívedet fájdítod azzal, hogy a visszafordíthatatlanon töprengsz.
2011. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!