Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szívesen ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szívesen ismerkednétek ilyen lánnyal, mint én?

Figyelt kérdés

A viselkedésem nem lányos annyira. Nem vagyok "csajos" csaj. Kicsit ügyetlen vagyok, szétszórt.

Sokat beszélek, sokat nevetek, néha kicsit gyerekes vagyok, benne vagyok a bulikban, satöbb.

Az öltözködésem sem nőies, nem szoktam szoknyákat hordani, próbáltam, de rosszul éreztem magam benne, nyáron inkább rövid sortokat hordok. Magassarkút is csak ünnepségeken, vagy elegáns öltözékekhez.

Amúgy elég nőies alakom van, tehát nem vagyok "elöl deszka, hátul léc", sminkelem magam, a hajamat is nagyon sokat ápolom, adok magamra. Sokan mondták, hogy "aranyos" vagyok, de nem viselkedem nőiesen.

Ez riasztó a fiúk szemében?

21/L


2011. febr. 10. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem riasztó.
2011. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem riasztó, de nem kezdenék veled. Azt szeretem ha egy nő nőies, bármilyen furcsán hangzik.
2011. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire nem vagy nőies. Ha a külsőd jobban hasonlít egy lányéra akkor semmi gond. Nem kötelező miniszoknyában és tűsarkúban járni.
2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, lerí rólam, hogy lány vagyok :D Eléggé messziről. Csak nincs szoknya, loknis haj, ilyen kis bájos dolgok nem játszanak.
2011. febr. 10. 21:45
 6/16 anonim ***** válasza:
simán jó, ennyi beleférhet, nekem nem valószínű h riasztó lenne
2011. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A leírás alapján tipikus makacs lehetsz.

Velük meg elég nehéz zöld ágra vergődni.

Ez csak akkor érné meg,ha nagyon jó csaj vagy.

2011. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire vagyok jó csaj, arról nem tudok nyilatkozni...de ebből hogy vetted le, hogy makacs lehetek?
2011. febr. 10. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan lehetsz, mint a menyasszonyom! Én imádnálak azok alapján, amiket leírtál. Szerintem egy aranyos, szertelen, szeleburdi lány vagy, akivel lehet jókat nevetni és bolondozni. Az ilyen lányok, mint te, imádnivalók! :)
2011. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék veled :)

21/F

2011. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!