Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen, mit kezdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Hosszú történet, nem is tudom hol kezdjem. Van egy lány, aztán régen (másfél-2 éve) mondtam neki, hogy tetszik meg minden, nem is egyszer... De hát ha ez így összejött volna ahogy elgondolom most nem kérdeznék ilyet, szoval gondolhatjátok az eredményét.Az első után ugye ez a most haragszol rám? nem csak kva szrul esett helyzet állt fenn majdnem 1 napig, hogy miért nem szólok hozzá-1 napig. Aztán telt múlt az idő, azóta is beszélünk szinte minden nap, (jó én írok rá, javarészt mert unatkozok) de akkor se tudok rajta eligazodni... Lehet hogy lányból van, de én akkor se dőlök oda a "barátom" vállára, meg nem rajzolom tele a karját. Most mondhatnám, hogy akkor próbálkozok megint... de hát már 2ször nem jött össze, ráadásul épp elég szarul estek azok is, megint nem jönne össze, akkor az megint csak feleslegesen szarul érezném magam 1 hétig. Mégis mi a fenét csináljak?
2011. febr. 9. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Ahogy nézem, ő tényleg "csak" barátnak tekint téged. (A "csak" azért van idézőjelben, mert egy lánynál a barát státusz egy egészen jó helyezés.)


Pedro

2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy jó a barát helyezés, ha nekem nem "csak barát" kell. :(
2011. febr. 9. 21:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 21F
2011. febr. 9. 21:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint én vagyok 21F mielőtt valaki félreérti.
2011. febr. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!