Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom mi nem tesz jót a kapcsolatomnak de mit kezdjek vele hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
2 éve van pasim.Nagyon imádom amikor megpuszil vagy átölel a fellegekben érzem magam:)De én több mint egy órányira lakom tőle,ő kaposváron.Pestre jár egyetemre,én meg kaposvárra isibe.És csal telcsin tudunk beszélni kb. fél órát naponta.Sokmindenki mondta hogy ezért nem kiegyensúlyozott a kapcsolat.Nagyon hiányzik bele tudnék őrülni.200 km nem tesz jót az egésznek.Mit kezdhetnék vele?Szakítás nem lesz mert imádom és vele akarom leélni az életem.
2009. szept. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne szakitani? Az, hogy távol vagytok egymástól, csak erősítheti a kapcsolatot ha szerelem van. Ha nem vagytok szerelmesek, akkor pont ellenkezőleg hat. Nálunk is ez a felállás csak más városok, ugyan úgy 200 km. De megvagyunk boldogan, mert kifejezhetetlenül szeretjük a másikat és muszáj túlélnünk. Én szerencsére már csüt. haza tudok jönni, hétvégéken együtt vagyunk, hol náluk, hol nálunk, mert másfél órányira lakik tőlem. Nem könnyű tudom, de ha szeretitek egymást, akkor nincs gond.
2009. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk hogyha a távolság erősíti a kapcsolatot akkor ha már együtt élünk az meg gyengíti és nem lesz jó?
2009. szept. 12. 09:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg nálunk úgy van hogy ha együtt vagyunk akkor örülünk mert feltöltjük egymást lelkileg.De ha csak telcsizünk akkor a hétnek a második felében már rosszabb kedvünk van.
2009. szept. 12. 09:43
 4/4 anonim válasza:

nagyon sokáig mi is így voltunk... volt is, hogy betelt a pohár, szakítottunk is, megpróbáltunk továbblépni, de nem ment, és megint újra egymás mellett kötöttünk ki.. mostanra ez megoldódott, már együtt élünk nyár eleje óta, és nagyon jó!!

amit arról írtál. hogy az együttéléssel fordítva igaz-e, nos nem.:) szerintem a távolság a kis tüzeket oltja ki, a nagyokat meg még jobban felszítja! e hasonlat alapján az együttélés olyan, mint az örökmécs :) persze folyamatosan dolgozni kell a kapcsolaton minden helyzetben..

2009. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!