Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz észre semmit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre semmit? Egyszerűen nem értem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 23 és több mint négy éve vagyunk együtt.Anyám ellenezte a kapcsolatunkat, mert mi szerény, míg ő luxuskörülmények között él.Szerencsére a szülei, a tesói is mind hamar elfogadtak, igazából ha már hozzá megyek, olyan mintha haza mennék. Viszont nem hallgat rám csomó dologban. Minden haverja tőle kér kölcsön, kisebb nagyon összegeket. És ha nem adják neki vissza időben, nem csinál semmit.Az anyja is mondta már, habár az ő pénze, ő rendelkezik vele, ez így nem jó. Már elég vaskos összeggel tartoznak neki, így mindenkit összeadva. Aztán valamelyik nap egyik haverja véletlen gondolom, nekem küldött el egy levelet, hogy esze ágában sincs visszaadni neki a pénzt, és hogy az a valaki akinek küldte volna ne legyen hülye, vissza ne adja.Ezt miután megmutattam neki, akkor is csak azt mondta hogy tuti hülyeéskednek...ráadásul az a srác nem sokkal azután valamelyik nap felment hozzá, pont nála voltam, és még kért kölcsön, ez a debil meg adott. Nem igaz hogy nem veszi észre...egyszerűen nem értem. mit csináljak vele, hogy felnyíljon a szeme?
2011. febr. 9. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a barátod valami bűnözésbe ütötte az orrát. Aki egy órát dolgozik 500 Ftért, az nem fog senkinek kölcsönadni a szűk családján kívül! Ha mégis, akkor elment az esze.
2011. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őőőő, ez mit keres a szerelem&sex kérdések között? Am meg ha ennyire szarásig van pénzzel, és nem lát a szemétől... Nem a te dolgod... Az ember figyeljen a saját pénzügyeire.
2011. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerencsés munkahelye van...

Fordításból él, az anyja meg benyomta egy jó kis helyre...

Meg aztán apuka is ad neki...már hogy nem él velük.

2011. febr. 9. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gazdag, megértem, hogy nem viselkedik úgy, mint egy uzsorás, a nála szegényebbekkel.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ra a penzugyeit! Sztm ne probalj ebbe beleavatkozni, te mondd el a velemenyed s aztan ennyi! Addig amig neked megad mindent ne panaszkodj!:) Amugy en is ezt csinalom amit a pasid, annyi hogy en olyannak adok akit regota ismerek, s ha nem adja meg sem haragszom meg ra, mert tudom hogy nincs ahonnan!Es ezenkivul rengeteget koltekezek, amit nem jo szemmel nez az en parom se, de megmondtam neki hogy en ilyen vagyok es egyszer elunk s a penz amugyis ertektelen a mai vilagba...szoval amig van addig koltekezek ,utanna mar ugyse fogok elni:)) szoval roviden annyit mondtam neki hogy semmi kozod hogy mit csinalok a sajat penzemmel:) :O
2011. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

J válasza


Lehet egyfajta tudatalatti "vezeklés" mert beleszületett a jóba. inkább rendes munkát adna a balf@sz haverjainak rendes fizetéseért mint pénzt. Aki szerencsétlen az is marad ha adsz neki eggy millát akkor is, legfeljebb egy hétig a kutya is kaviárt zabál de utána ugyanaz a csóró senkiházi marad...

2011. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!