Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak egyszerűen fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak egyszerűen fél kezdeményezni vagy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már ismerek elég régóta. ( A szülők barátok és így ismertem meg) . Mikor először láttuk egymást nem beszéltünk mert csak pár percre néztek be hozzánk. Egyfolytában egymást figyeltük, néha elkaptuk a tekintetünket. Nekem akkor abban a pillanatban úgy tűnt bejövök neki. Aztán gimiben egy osztályba kerültünk,( családi gondjai voltak és megbukott), na és az osztályban is mindig figyel meg én is őt. Már mások is mondták hogy miért nem kezdeményezek. De mindig én "futkosom" a fiúk után, mindig én hódítom meg őket. És most már jó lenne ha valamelyik hímnemű kapna magán és kezdeményezne. Na szóval ez így úgy tűnik hogy igen tetszünk egymásnak de mikor megyünk haza suliból( egy fele lekünk) akkor ha meglátja én is megyek akkor hirtelen elmegy egy másik irányba.

Ja és 1 évvel fiatalabb nálam. Ő 16 én 17. Lehet hogy ez zavarja?? Vagy fél?? Tetszem most neki?? Mert én már nem bírom eldönteni.


2009. szept. 12. 10:57
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat nem lekünk hanem lakunk =)
2009. szept. 12. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:
kezdeményez te :D ha fiatalabb ugyse mer odamenni hozzád hidd el
2009. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!