Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt fiútok? 6....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt fiútok? 6. osztályos vagyok és a többieknek már van fiúja csak nekem nincs.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jézusistenf*sza!! Mivé lett ez a világ? 12 évesen még azt sem tudtam hol a farkam! Nálunk a lányok 10-11. osztály után kezdtek el pasizni. És ez nem 20 éve volt, hanem 3-4 éve. Mocskos egy világ ez. Ha téged emiatt csúfolnak, akkor nyugodtan mondd az arcukba, hogy ribancok vagytok! Ilyen fiatalon még örüljetek, hogy gyerekek vagytok, mert nem tart sokáig a gyerekkor.
2011. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Várj az igazira! Egy kapcsolat nem abból áll, hogy szia, járunk?... Az nem kapcsolat, csak azért csinálják, hogy elmondhassák, hogy nekik van pasijuk. Én nekem 9.-ben volt az első. Előtte is próbálkoztak már, és nagyon jóképű fiúk voltak, de nem érdekelt, ha egyszer nincs szerelem akkor nincs kapcsolat. Ennyi :) Szóval nem kell semmit elsietni.
2011. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!