Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI a bajuk velem a többieknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a bajuk velem a többieknek? Miért érzem furán magam?

Figyelt kérdés

SZóval én egy 16éves srác vagyok ami idáig nem lenne baj

de elég extravagánsan öltözködöm kiwizöld csőnadrág. szines csikos nike cipő. általába felirtaso vagy nagyon élénk szinű pólók.elég vékony vagyok meg a hajam is 4szinű és piercingem is van. a suliban a lányok kedvence vagyok körülrajonganak de az utcán is meg a suliban is a legtöbb srác megjegyzéseket tesz rám, és a sexuális hovatartozásomhoz, pedig csak barátnőim voltak meg szeretek sexelni is meg baj sincs:S

csak irigyek rám?


2009. márc. 6. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szerintem igen mert körülöted sok lány van..:Dén is hozád menék gondolom téged mindig mindenhol észre vesznek ez van amikor jó s van amikor nem:)

Amit le írtál nekem szimpi vagy:)

S ha a fiúk be szolnak ne foglakoz velük mig a csajok birnak:) hisz ők a lényegek nem?

2009. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

az elözö vagyok még s hozá teszem hogy nem az a lényeg hogy most ki mit gondol:)

Neked jó ez igy? ha igen akor no problemo:D

L/14

2009. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de nemtudom:S szóval én élvezem hogy a közéépntban vagyok de tudod amikor mutogatnak rád:S és elsüllyednél:S meg hát rengeteget olvasok halgatok altert és talán ez hoy nem vgyokj egy bőgatyás G-unitos meg egy acélbetétes manson-os gyerek (mansont imádom)

emiatt?:S de amikor a tanár is beszól hogy miért lila szőke kék a hajad :S de igy érzem jól magam

2009. márc. 6. 22:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne is csodálkozz.
2009. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki maga alakítja a stílusát..

Az emberekben egy előítélet alakul ki bizonyos stílusokról..

És ha a környezetükbe sokan mondják hogy ez milyen ciki meg milyen b***s... akkor ő is ezt fogja gondolni hogy ne lógjon ki a sorból (persze ha befolyásolható ilyen szinten)

Úgy öltözködj ahogy neked jól esik és sz**d le ,hogy mit mondanak.

2009. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
küldj egy privit:) és ha van msned mesélhetek:) pusz
2009. márc. 6. 22:29
 7/19 A kérdező kommentje:

igen sajnos a sztereotip kép az emberekben:S elitélnek

pl Andy Warhol őt is elitélték mégis egsy hatalmas zseni volt

2009. márc. 6. 22:31
 8/19 anonim ***** válasza:

én is így érzem magam..14 éves vagyok suliba egyedül ugy mond rocker elégé tág körű az öltözködésem mindig mutogatnak meg röhögnek rajtam de le szarom:)

Nekem igy a jó:) A tanár is szolt már be xD..L/14

2009. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen én is voltam rocker anno :) 14évesen hossuú börkabát meg komandósbakancs meg harisnya rövidgatyával:) akkor is néztek:)
2009. márc. 6. 22:34
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,ezt is illik kinőni.20 év múlva nagyon cikisnek fogod tartani.Az iskolában pedig egyszerűen betiltanám.Mert 16 éves kor után nem kötelező iskolába járni,aki meg úgy dönt,hogy mégis,az nézzen is ki úgy.
2009. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!