Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI a bajuk velem a többieknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a bajuk velem a többieknek? Miért érzem furán magam?

Figyelt kérdés

SZóval én egy 16éves srác vagyok ami idáig nem lenne baj

de elég extravagánsan öltözködöm kiwizöld csőnadrág. szines csikos nike cipő. általába felirtaso vagy nagyon élénk szinű pólók.elég vékony vagyok meg a hajam is 4szinű és piercingem is van. a suliban a lányok kedvence vagyok körülrajonganak de az utcán is meg a suliban is a legtöbb srác megjegyzéseket tesz rám, és a sexuális hovatartozásomhoz, pedig csak barátnőim voltak meg szeretek sexelni is meg baj sincs:S

csak irigyek rám?


2009. márc. 6. 22:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
szerintem illik mert jól áll nekem szerintem meg nem fogom megbánni mert mondelstudiok is keresnek meg hogy akarnak velm dologzni de nem nem akrok modell lenni az akarok maradni aki vagyok aki 16éve lakótlepen él igaz már nem panelba de lakótelepen és tudja mi az élet és olvas és szinházba jár és köld és 4.87es átlaga van
2009. márc. 6. 22:40
 12/19 anonim ***** válasza:

NEm a külső alapján kel meg itéélni az ember:@ am az elsö válaszolo vok:)XD

Utálom mikor engem is meg bámulnak a ruháim meg a sminkem meg a hajam mita...mintha nem látak volna embertxD s hogy a suliba ki hogy öltözik ha a tanár be jöhet lila hajal ako én miért ne:):D

2009. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a rocker, vagy más feltűnő öltözködéssel, de azért a suliból lehetne mellőzni a 4 színű hajt, meg a piercinget stb. Szerintem nem illő, egy normális suliban a házirendben amúgy is benn van, hogy hanyagoljuk már az ilyet. Én is voltam 14 éves (most 18), mégsem voltam se rocker, se piercingem nem volt se semmi. És mi is kiröhögjük azokat a 14 éveseket, akik feltűnési viszketegségből olyan ruhákat vesznek fel... Mondjuk a szülőket sem értem, az én anyum most 18 évesen sem engedné azokat, amiket a mai 14 évesek már hordanak. (félreértés ne essék, nem az anyukám szabja meg, hogy mit hordjak, pusztán ez a normális számomra.)


Azon meg nem kell csodálkozni, hogy megbámulnak, megjegyzéseket tesznek. Hordj ilyen ruhát, ha neked ez a jó, de akkor mással ne foglalkozz.

2009. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Én is voltam 14 éves (most 18), mégsem voltam se rocker, se piercingem nem volt se semmi"


Ezt úgy mondod mintha bűn lenne rockernek lenni.

2009. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Miért ne öltözön ugy meg nézen ki ugy ahogy akar?

ő dolga...s ha a suliba nem szoltak még ugy hogy fesd be a hajad normális szinüre vagy öltöz ugy mint mindenki akor nincs gáz:)

Amugy meg nem feltünési viszketegsége van az embernek ha ugy öltözik ahogy akar csak ez tetszik neki...és kész

2009. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy bűn rockernek lenni, de miért van meglepődve, ha megbámulják, vagy beszólnak neki?
2009. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
HA valaki más mint a többi sajnos mindig kicikizik.De azért a lányok miatt van bennük egy kis féltékenység is.Ne aggódj!!
2009. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem én is körületted lenék =D k jól nézhetel ki és ha te így szeretsz öltözködni akkor ne érdekelljen mások véleménye =D a srácok meg csak irígykednek rád=D
2009. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Wow.jól nézhetsz ki :$

Bejönnek a csőnacis pc-s fiúk ^^

Sz*rd már le őket.Csak annyi,hogy más a stílusod.: D

:"D

2010. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!