Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi lehet? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi lehet? Jól elszórakozunk ezzel így:D

Figyelt kérdés

Ha a fiú aki tetszik nekem, bejelentkezik msn-re

vagy rögtön rám ír

vagy vár egy picit és utána ír rám

vagy van,hogy várunk egymásra XD aztán végül rám ír

ha facebook-on észre veszi,hogy chat-en elérhető vagyok

akkor rögtön bejelentkezik msn-re és rám ír,vagy megvárja míg én írok rá,de ha nem írok rá előbb utóbb rám ír:D

Ha bejelentkezek msn-re 1perc múlva ő is :O

Vár vár..aztán rám ír :D Ez megy napok óta..:D


2011. febr. 7. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínüleg tetszel neki..de ezt nem kérdezted már meg pár napja?:D
2011. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem merem:S meg van mikor nem ad semmi jelet,hogy tényleg tetszek-e neki,és ilyenkor elbizonytalanodok..:S Van amikor igen..Mint pl az utóbbi hetekeben..
2011. febr. 7. 19:42
 3/7 A kérdező kommentje:
*hetekben
2011. febr. 7. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen jeleket szokott még küldeni?
2011. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Úgy gondoltam hogy itt gyakori kérdéseken:)

Egyébként ezzel így tényleg jól elvagytok, de ebből így nem lesz semmi. Vagytok olyan jóban, hogy el merd hívni valahova?:)

2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vagyunk.. Csak én félek XD


Hát szokott becézgetni,hogy csillagom,aranyom,picur meg ilyenek

szokta mondani,hogy már hiányoztam neki,mikor mondom,hogy pill,akkor azt írja vissza,hogy várni foglak csillagom,meg tegnap előtt azt írta,hogy "SZERETLEK picur:)XD" stb.

2011. febr. 7. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nah ez tök jo:)sztem hívd el valahova:Dnem tudom, mennyire jó ötlete, de ha van olyan barátnőd akinek van pasija, akkor beszélj vele, meg a pasijával meg közös programot, és hívd meg a srácot, hogy tartson veled, mert h nem akarsz egyedül maradni, ha a barátnődék "ellesznek". és akkor ez ilyen félig baráti, félig randi....nem tudom mennyire jó, 1ik ismerősömnek bejött:)
2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!