Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok ,új osztály ,új pasik.. van egy fiú az osztályban aki felkeltette az érdeklődésem,de fogalmam sincs milyennek tart . Vanhogy órán hátrafordulok ,mintha érezném ,hogy vki néz és azt veszem észre,hogy néz..Nem vagyok az osztály "középpontjában" szóval,nem nagyon szoktunk beszélni..sőt még egyszer sem beszélgettünk "rendesen".. úgy veszem észre ,hogy kerüli a tekintetem ..és előfordult az,hogy felkeltem a helyemről odamentem a tanárnőhöz és ő a padon lehajtotta a fejét(sokszor csinálja ezt,mintha nem merne a szemembe nézni)... Lényegében annyi hogy a szemezgetésen(ha ez jelent vmit) kivül nem történt semmi ..Jah,és nem vagyok az a tini aki szerelembe esik (egyik nap abba,másik nap ebbe.) Csak az van hogy ez a fiú nekem nagyon tetszik. És fogalmam sincs mit tegyek- A kérdésem az ,hogy mit kellene tennem? Azt,hogy érez-e valamit ,gondolom nehéz megállapítani nektek(olvasóknak)de ha van véleményetek ,annak örülök :D

jah és egyébként a nézése fogott meg,ritkán nézünk egymásra de... *.*


2011. febr. 4. 23:23
 1/2 A kérdező kommentje:
egy kicsit bonyolultan fogalmaztam.a lényeg az ,hogy ha észreveszem hogy rám néz elveszi a tekintetét..nem értem:Ss
2011. febr. 4. 23:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mint gyakorló gimnazista azt mondom, hogy nem biztos, hogy jelent valamit. Én az a típus vagyok, aki szeret az emberek szemébe nézni. Sokakat viszont zavar ha a szemébe nézek. Ilyenkor elfordulnak (vagy ha ők bírják tovább akkor én) de ilyenkor sincs semmi és főleg nem nevezném szemezésnek. Ha új a környezet akkor ez persze más, mint egy összeszokott társaságnál. Szerintem próbálj "rendesen" beszélgetni vele, már február van, eltelt egy kis idő szeptember óta. Ismerd meg jobban és a beszélgetések alapján rá fogsz jönni :)
2011. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!