Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan ismerem meg azt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismerem meg azt a lányt?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem egy lánnyal, hogy éjjel fél1-kor találkozunk. De nagyon "sötét" lesz már és "zsúfolt" a hely és mások is "hozzám szólnak". Honnan ismerem meg, hogy ő az, ha még sosem láttam előtte? Mit árulnál el magadról a találkozás előtt, hogy biztosan megismerjelek egy ilyen helyzetben is? Tudom, hogy most jön a válasz: használjam a keresőt, mert már ilyen kérdés rengeteg volt. Na? :-)
2011. febr. 4. 00:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés már hatással lett ránk. És hogy mi lesz belőle? Azt hiszem csak rajtunk múlik innentől kezdve. Mindketten megtettük az első lépést, bár nem tudtuk, hogy egy irányba indulunk el.
2011. febr. 4. 01:05
 12/23 anonim ***** válasza:

Balaton legszebb részén, az északi parton,vonat, busz, komp...Na ilyenkor sajnálom, hogy nem lottozóm, mert a távolság is bejött!

Szóval Pest?

2011. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen Pest, peremkerület, csendes. Tetszik a stílusod ahogy írsz, egyből megfogott. Szerintem még a távolsággal nem kellene foglalkoznunk, persze nem a szomszéd utcában laksz ez igaz.
2011. febr. 4. 01:10
 14/23 anonim ***** válasza:

Ez így most jó!

E-mail oda vissza,felületes ismerkedés,találgatás milyen lehet a másik, kis izgalom, kiváncsiság!

Valami most veled kapcsolatban mégis más!Ne kérdezd nem tudom, csak bizom az itélőlépességemben!

Napról-napra többet, vagy kevesebbet tudni meg a másikról!

Csak hagyni had alakuljanak a dolgok maguktól...

2011. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom a távolsággal, csak kitértem rá, különben sem akarok kék meg piros polot felvenni:-)
2011. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ez így jó igen. Addig csináljuk, amíg mindkettőnk így érzi. Sosem tettem fel még kérdést, ami ismerkedésre vonatkozott volna és ahogy írtad, te sem válaszoltál még idegennek. Érdekes és izgalmas, szerintem nagyon hasonlítunk.
2011. febr. 4. 01:18
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek!

És a vizsgák után hogyan tovább? Munka?

2011. febr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jövő héttől munka, augusztusig biztos, azután maradok vagy váltok, közben a tárgyaim elvégzem az egyetemen és ha minden jól megy elköltözöm itthonról. Sokáig ezt valakivel terveztem, momentán egyedül akarom. Vagyis nem tervezek, legyen úgy, ahogy a sors akarja. Persze teszek érte, anélkül nem megy semmi.
2011. febr. 4. 01:33
 19/23 A kérdező kommentje:
És te? Alig tudok rólad valamit, persze egyre többet, de kíváncsi vagyok. Írj majd levelet!
2011. febr. 4. 01:35
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm ezt a lassan reggelbe nyúló beszélgetést:-)

Remélem lesz alkalom máskor is,mikor már túl leszel a vizsgán,kipihenten!

Most viszont bucsúzom,hagylak tanulni-tudom sikerülni fog a vizsgád , majd Én is szórítok,de most gondolom már Te is szeretnél pihenni holnapra, akarom mondani mára:-)

Majd jelentkezz!

Jóéjt!

2011. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!