Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz eset. Nem ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz eset. Nem ismerem a lányt de nagyon tetszik és elragadott a szépsége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos. Furcsa lesz. Barátnőm van. Különböző suliba járunk. Az én sulimban nagyon megtetszett egy lány akit meg szeretnék ismerni(hangsúlyozom először megismerni, tehát nem egyből megcsalni a barátnőmet). Az a baj, hogy egyik nap a szünetekben amikor ránézek látom, hogy engem bámul (nem úgy mintha úgy nézne, hogy: huu az a pasi de bejön, hanem csak úgy néz) van olyan nap viszont amikor magasról leszar és nem is néz rám bármikor is ránézek. Na és nem ismerem sajnos a lányt, igaz már mindent tudok róla mert neten annyi mindent keresgéltem róla mintha vmi kém lennék, vagy nem is tudom és egész nap rá gondolok (rossz ezt kimondani úgy, hogy barátnőm van). Sajnos már azzal is gondom van, hogy hogyan ismerjem meg, mert állandóan a barátnőivel van ráadásul még az sem biztos, hogy én bejövök neki az elutasításoktól meg mindig félek:( Szerintetek, ha felveszem msn-re(úgy, hogy még egy szót sem váltottunk soha az életben) nagyon tolakodó lenne? És ha esetleg felvenném mit mondjak, hogy miért vettem fel?(persze úgy hogy ne érezze egyből azt hogy én rá akarok menni ilyen nagyon rámenősen) légyszi komoly kérdésnek számon ezért komoly válaszokat várok és minden kis segítség nagyon sokat jelenthet. Esetleg a kérdéseimtől picit eltérőbb tippeket és trükköket is megköszönnék. Előre is köszönöm.
2011. szept. 8. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha már ilyesmin gondolkodsz, akkor a jelenlegi barátnőd, már nem eléggé fontos számodra, ha csak addig akarod magad mellet tartani, amíg össze nem jössz a másikkal, csak azért, hogy ne maradj hoppon, az nem fer dolog. Na ha az exet rendeztük, akkor jöjjön az új. Szerintem nem lenne tolakodás felvenni, csak annyit mondj, hogy meg szeretnéd ismerni, ami igaz is (sose ajtóstól a házba) aztán majd kialakul a beszélgetés suliról, hobbiról, bármiről... De előtte zárd le az előzőt, mert ez igazából egyik csajjal sem fer.
2011. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Mindenképpen zárd le a mostani kapcsolatodat , már rég nem szereted ha más felé kacsintgatsz!

Nem hiszem hogy tolakodónak tartaná, ha felvennéd msn-re, mint az előttem szóló írta, majd kialakul a téma!De a mostani barátnőddel tényleg ne tedd ezt, ez nem szép dolog, vagy zárd le a vele való kapcsolatodat, vagy hagyd a másikat szerintem...

Sok szerencsét!

2011. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te gyökér vagy. Ahelyett, hogy odamennél, inkább felveszed msnen? aztaqurva
2011. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit képzelsz te magadról? Te csak kényelemből vagy együtt a barátnőddel és tartogatod magad mellett, míg biztos nem lesz a másik kapcsolat, mert rettegsz, hogy egyedül maradsz! Hogy lehetsz ennyire szemét a barátnőddel? Szakíts vele, mert jobbat érdemel nálad!
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia :) nyugi nekem is volt hasonló de úgy h nem volt barátnőm. hát beszélgess vele... ne zavarjanak a barátnőji (ha nekik is bejössz akkor a csaj is jobban figyelni fog rád).

Aztán mondhatod h van msn ed? az enyém**** pl


de először csak úgy barátilag nem szabad hogy pl nem bírtok és megcsókoljátok egymást... tudod a barátnőd!!!

Kicsit sajnálom barátnőd. Mielött bármit tennél a kiszemelt lánnyal azelött mindenképp szakíts.

De nehogy az legyen hogy mind a 2 lányt elveszted , mondjuk h dobod a mostanit mert nagyon megszeretted őt de ő mégsem...


UI: kicsit úgy írtam mintha csak játékok lennének a lányok... nagyon sajnálom nem így értettem nem fogalmaztam jól

2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem soha nem fogok ki olyan létképtelen gyáva és hűtlen pait mint amilyen a kedves kérdező.

De olyat se szeretnék mit az utolsó válaszoló

2011. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hahh.. kérlek próbálj segíteni a kérdezőnek és ne kommentálj itt össze vissza. Csak segíteni próbálok és oda írtam hogy bocsánat h nem fogalmasztam szépen) és h sajnálom a lányt... mivel hát.. na mind 1 nem akarom elszomorítani a kérdezőt de nekem csak olyan barátnőm volt akit télleg szerettem és olyankor soha se jutott eszembe más lány... hát annyira vele foglalkoztam XD


őőő de miért is magyarászkodom XD

2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja hát szerintemis szakíts a b nőddel ha már más lányra gondolsz az régen rossz... részvétem vagy 3 adszorra
2011. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy hívják a csajt??
2013. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!