Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokásos kérdés: Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos kérdés: Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 1000+1 éve ismerem. Olyan belső értékekkel rendelkezik, hogy azt nem lehet elmondani. Mindig is nagyon jóban voltunk, soha nem úgy gondoltam rá, mint egy srácra, hanem mint egy barátra. Viszont az elmúlt időben elkezdett érdekelni. Nem szerelem ez még, de nem is tudom elmagyarázni pontosan, hogy micsoda. Ráadásul tudom, hogy szerelmes még a volt barátnőjébe, akivel pár hónapot voltak együtt, és 1-2 hónapja szakítottak.

Bár úgy gondolom, hogy nem vagyok olyan jó csaj, hogy összejönne velem.


2011. febr. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ink. ne rontsd el a barátságotokat:S
2011. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy félsz, ezért nem jön össze


és ha tényleg semmi esély, inkább ne rontsd el a barátságotokat

2011. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépjél. Legyél te az aki miatt elfelejti a barátnőjét. Ha nem próbálkozol ne is remélj semmit a dologtól.
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!