Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még egy csókos kérdés de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy csókos kérdés de nem a szokásos? :')

Figyelt kérdés
Ma talizok egy fiuval én 15 ő 17 ismerem megbizok benne de azért mégis !mik azok a dolgok amikre odakell figyelnem a legjobb barinőm minden lépésemet tudni fogja merre mikor meddig!Telefon nálam stb..(eléggé eldugott helyre megyünk) Ha megakar csokolni és én nem szeretném akkor mit mondjak vagy forditsam el a fejem vagy ennyi!És ha én is viszonozni szeretném akkor jobbra vagy balra döntsem a fejem!És elötte rágozzak,de a rágot mindenképen ki kell köpni ugye? Aki tud még dolgokat amire érdemeslenn oda fofygelni az irjon kösszi
2009. júl. 16. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet rágóval is, de én azzal nem szeretek annyira..tök mindegy merre fordítod, úgyis lehet h közbe mikor merre fogod, de általában az ember jobbra kezd..de azt majd ugyis látni fogod:)

minden jot, puszi

2009. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod, hogy megcsókoljon, húzd el a fejed, ebből érteni fog mindent. ha akarod, akkor mindegy, merre döntöd, úgyis látni fogod hogy ő merre dönti és akkor az ellenkező irányba. rágózhatsz, nem muszáj kiköpni, mondjuk jobb rágó nélkül, de ha mentolos lehelletet akarsz, egyél cukrot az elolvad és köpködni se kell :)
2009. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod hogy meg akar csókolni viszont te nem szeretnéd akkor fog meg a vállainál és told el.

Ha meg szeretne csókolni akkor nem kell jobbra-balra dönteni a fejed hanem majd fog az alakulni magától is.

Ha előtte rágózol akkor jobb ha kiköpöd mert nem minden fiú szereti ha van még egy társatok a csókban. De ha bent is marad akkor próbálj meg nem vadul csókolózni mert akkor a rágó esetleg olyan helyre megy hogy amikor befejezitek kiesik(láttam már ilyet)

De nekem ha bent marad a rágó akkor általában ellopja a barátom:)(Tudom gusztustalan de ha már testnedveket cseréltünk a rágó nem gond.)

Első csók lesz?

2009. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen:)
2009. júl. 16. 11:14
 5/19 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:*
2009. júl. 16. 11:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vele eldugott helyre. Azért mégsem olyan megbízható a fiú, ha van benned bizonytalanság érzése és a barátnőd lesz a nyomkövetőd. A rágót köpd ki, mert gusztustalan azzal csókolózni. Sőt a találka előtt is kiköpheted, mert nem túl stílusos valakivel úgy beszélgetni, hogy közben kérődzől a rágóval. Ha első találka,mi a fenének rögtön az első alkalommal smacizni. De a legfontosabb, hogy tényleg ne menj eldugott helyre, mert hiába van nálad a telefonod, adott esetben nem biztos, hogy használni tudod. Ott is tudtok beszélgetni, ahol mások vannak, gondolom nem azért akartok eldugott helyre menni, mert már rögtön meg is akar dönteni.
2009. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az első találka,de már elötte is együtt töltöttünk időt itt ott.Azért akarok eldugott helyre menni mert faluban élek és hát nagy az emberek szája...!Köszi a rágot tuti kiköpöm szerintem még rágonélkül sem fog menni nemhogy azzal!kösszi...
2009. júl. 16. 11:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak okosan és vigyázz magadra. Amennyire lehet, ne menjetek nagyon eldugott helyre. Tudod, nagyon hülye világ van manapság:(
2009. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom sajna:'( kösszi
2009. júl. 16. 12:09
 10/19 anonim ***** válasza:

hát ha első csók,mindenképp köpd ki a rágót..:) amúgy szerintem azzal sem gáz,mert nekem ha néha bentmarad,soha nem veszik észre:D

az meg, hogy merre döntöd a fejed, ahogy előttem is írták,majd jön:) bár én pl úgy nem tudok,ha balra kell döntenem a fejem:$:D

sok sikert^^ majd azért leírod légyszi, hogy hogy ment a randi?:)

2009. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!