Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat ez valami bajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat ez valami bajt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 1 éve körülmetéltek (egészségügyi okból(fitymaszűkület)). Okozhat ez bármiféle negatív elváltozást szexuális teljesítmény terén?

És lányok: milyen egy metélt sráccal a szex?


17/F


2011. febr. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem okoz semmi negatívat. Ha kicsit megkeményszik, elhámosodik a bőr a makkodon, akkor érzéketlenebb lesz--> tovább fogod bírni.

2011. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szüleim kb. 1-2 napos koromban metéltettek körül a kórházban, nem vallási hanem egészségügyi okokból.

Az Egyesült Államokban 10-ből 9 férfi szintén emiatt körül van metélve, Magyarországon pedig kb. minden hetedik férfi van ugyanígy.


Én annyit tudnék elmondani a szex részéről hogy eddig két barátnőm volt és mindkettő eléggé élvezte a szexet. Nem nagyon szóltak semmit arra hogy metélve vagyok, szerintem fel sem tűnt nekik. "Állítólag" akik metélve vannak tovább bírják, mintha lenne fitymájuk. Ezt nem tudom, mert nem tudom meddig bírnám ha lenne, de szerintem elég sokáig bírom.


Nyilván így nem teljesen ugyanaz, hogy tavaly metéltek körül vagy még régen, de úgy tudom ha szexuális életet éltél volna akkor az csak a műtét utáni hetekben-hónapokban jelentett volna gondot és követelt volna meg figyelmet.

Én arra figyelek hogy masztinál nem rángatom túl erősen, mert akkor a makkom és a többi rész közötti vékony bőrön ráncok és ilyen kis szakadás-szerűségek jelennek meg, magyarul gondolom elvékonyodik ahogy ledörzsölöm, de ez nem okoz semmilyen komoly gondot ha véletlenül így csinálom, a bőr 3-4 nap alatt regenerálódik.


17/F

2011. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!