Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljam meg? Egyáltalán megálljam? Holnap jön a barátom, és nem tudom hogy viszonyuljak.

Figyelt kérdés

Messze lakunk, 2 hete nem találkoztunk. 4 hónapja leszünk együtt. Holnap fog jönni, több száz km-ről.

Minden jel arra mutat, hogy szeret, 1-2 körülmény nyugtalanít csak. Még nem volt szex, csak jó sok petting. Viszont a pettingben erőltetett valamit, amit én még nem akartam...(nem volt durva, csak harmadjára is megkért rá, ezért tettem meg). Most ezt a részét a dolognak kicsit jegelném, mert csak úgy akarom odaadni magam, ha soha nem siettet.

Már az elején elmondtam hogy nekem idő kell, csalódtam és várnia kell, ha ezt elfogadja oké, ha nem nem...Azt mondta semmi gond nincs, nem sietünk sehová, ő mint embert is nagyon imád és kitart.

Csak jajj...tudta hogy még nem akarok mégis rámszállt vele. ("csak egy csókot adj már rá szívem!).

Na és most kicsit mellőzném a nagy egymásnak eséseket...de annyira készek vagyunk egymástól, hogy nem tudom magam visszafogni:S Annyiszor elhatároztam, hogy (mivel megsürgette ezt a folyamatot), hagyom egy ideig, de azok a fene vágyak...:S

Hogy hallgassak az eszemre? Szerintetek ezért hülyeség "jegelni" a testiséget?

A másik meg ami elbizonytalanít, hogy (bár ő azt mondja, nem használja), nem törölte a regisztrációját a társkeresőn.

(Lehet leszólni, de leszögezem hogy minden ember más, én ilyen vagyok, a szex előtt szeretek meggyőződni a másik őszinte szerelméről, és érezni akarom, hogy akkor is imádna, ha nem kapna meg mindent tőlem...Ő ezt tudja, el is fogadta, szóval ez a mi dolgunk, ebbe felesleges belekötni.)


2011. febr. 3. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele még lefeküdni, ne adj neki lehetőséget arra, hogy olyan dolgokra kérjen meg, amiket te nem akarsz. Ne menj vele be a hálóba, főleg ne másszatok az ágyra.


Kicsit kéresd magad, beszélgess el vele ezekről a dolgokról.

Ha hamar megkap, nem fog megbecsülni.


"Csak az a bűn, mit bűnnek érzel, s nem a vágy" - ez így van, de kicsit hűtsd le magad. Ha meg oda kerültök, hogy nagyon kívánod, képzeld el a szomszéd bácsikát, ahogy egy fekete bőrtangában moonwalk-ol a medence szélén. XD

2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Az én szolid véleményem az, hogy ha vágyod, és kívánod, tedd azt! :) Tökmindegy, hogy mi volt előtte, mert az a múlt, és mi lesz utána, mert az a jövő. Ha vágyod, hát tedd meg, és ha nem, úgy alakul, akkor se búsulj. Gondolj arra, hogy abban a pillanatban rendben érezted a dolgot. Nem úgy sült el, de úgysem tudsz rajta változtatni, tehát az önmarcangolással miért rontanád a saját közérzeted... Nemde?
2011. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nielindi ***** válasza:
ha pettingeltek sokat, ahogy leirtad, nem értem ezt a "csak egy csókot adj már rá szívem!" dolgot. a sz0pásra gondolsz, nem? mi tartozik bele neked a pettingbe? nem igazán értem a problémádat.
2011. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, az orálisról volt szó...Nem adom magam könnyen, ezt mutatja a 4hónap szex nélkül..de kielégítem másképp...pedig szívem szerint ezzel még vártam volna 1-2 hónapot...nagyon nem akartam. De úgy kérte tőlem mint éhes gyerek a falat kenyeret, nem volt szívem lelombozni a "nem"-mel.

Hát, a helyzetet elkerülni nem tudom, mivel több 100 km-ről jön 3 napra.

köszönöm a válaszokat:)

A szomszéd bácsi ütött:D

2011. febr. 3. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, nem tudom ezen mi olyan bonyolult, tedd azt, amit szeretnél, ha nem akarsz akkor nemet mondasz és nem csinálsz semmit és nem fekszel le vele. Ha én nem akartam valami kérhettek minden nap, akkor sem változott a véleményem, ennyi, sőt még búcsút is mondtam az illetőnek. Semmi nem kötelező, de ha egyszer valami jól esik mindkettőtöknek, akkor azzal meg mi a baj? Kicsit túlspilázod ezt az egészet.
2011. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy túlpörgöm-e tényleg ezt a dolgot...

A vágyaim meg az akaratom sajna szöges ellentétben állnak:S

Meg arra gondolok hogy jajj ő akarja, fiatal fiú, természetes hogy vágyik rá, ilyenek. De ő meg nem gondol arra, hogy ez meg egy szűz lány...:(

2011. febr. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!