Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megis mit fog csinalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit fog csinalni?

Figyelt kérdés
eloszor megyek nogyogyashoz,mert elkaptam valami erossebb fertozest,eleg reg es semmi se hasznal ra.a nogyogyas az ucsim:-s es elege szegyelek menni hozza...vagy olyan isis mert tudom hogy nem ideges,de kozbe azon ragom magam mit fog szolni ahogy hogy nem vagyok szuz.mire kell odafigyeljek?
2011. febr. 3. 17:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
legalabb 1 majdnem normalis valasz:)koszonom
2011. febr. 3. 17:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Fuj az olyan undorító lehet, ha egy vadidegen ember turkál ott. Ha unokatesó, akkor is gáz, meg úgy egyáltalán... Remélem ahogy eddig, ezen túl is megúszom az ilyen jellegű orvosi vizsgálatokat, mert inkább rohadjon ki a méhem, minthogy én nőgyógyásznak tegyem szét a lábam.


Egyszer olvastam, hogy egy lánynak túl szűk volt, és hogy a nődokinak is csak 2 ujja fért be. Én azt hittem, hallucinogén anyagot raktak az esti kakaómba, komolyan fogja magát, és effektíve "megujjaz"? Undorító. Nem csoda, hogy nem fér be több, csak akkor fér be több, ha fel is van izgulva, és hát azt nem hiszem, hogy még izgatná is, e célból. Ha meg igen, akkor jó beteg lehet.

Soha nem fogok nőgyógyászhoz menni. ááá

A hideg ráz.

Én összefosnám magamat, pedig már volt pár érdekes orvosi incidensem. Ennél félnék a legjobban, jobban félnék, mint mielőtt összevarrták a lábamat.

2011. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!