Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megis mit fog csinalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit fog csinalni?

Figyelt kérdés
eloszor megyek nogyogyashoz,mert elkaptam valami erossebb fertozest,eleg reg es semmi se hasznal ra.a nogyogyas az ucsim:-s es elege szegyelek menni hozza...vagy olyan isis mert tudom hogy nem ideges,de kozbe azon ragom magam mit fog szolni ahogy hogy nem vagyok szuz.mire kell odafigyeljek?
2011. febr. 3. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy egy rokonod turkáljon a vaginádban?
2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te ismered az unokatestvéred, nem mi.
2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
normalis valaszokat !!!!
2011. febr. 3. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mire figyelj oda? Arra figyelj oda, hogy igazat válaszolj a kérdéseire, ennyi, minden mást a nőgyógyász elvégez. Ugyanakkor nem értem miért jó neked, hogy a rokonoddal végezteted el a vizsgálatot. Minden sarkon van nőgyógyász.
2011. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 1általán ? am mi honnan tudjuk h mit szól hozzá + akk menj más nőgyógyászhoz sztem gáz ha az uncsid turkál :D


19F

2011. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megállapítja, hogy nem vagy szűz és szól a szüleidnek. Meg leolvassa a digitális farokszámlálót a méhszáj előtt és azt is elmondja a szüleidnek, hogy hány sráccal és hányszor voltál együtt.
2011. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolso ez komoly?
2011. febr. 3. 17:30
 8/12 A kérdező kommentje:
most miert nem lehet normalis valaszokat irni?ennyire nehez?:(am 16 vagyok
2011. febr. 3. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:

jaj nyugi baby.

rokonod. és am. sem élvezetből nyúl a punciba.

2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Basszus és ilyen okos lányok már elvesztették. Előbb kell gondolkodni, aztán cselekedni kisanyám. Ha még egy nőgyógyászhoz is kicsi vagy, miért voltál nagylány a szexhez?

Nem hallottál még az orvosi titoktartásról? Nem fog szólni senkinek, de akkor is mehetnél máshoz is, nem?

2011. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!