Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

először is leszögezném hogy nem rólam van szó


Adott egy 16 éves lány, akit az anyukája egyedül nevel

a lánynak van egy kisöccse, aki 3 éves

az apjuk rég otthagyta őket

a lány rendes, jól tanul de nincs pénzük ezért az egyik fiú oszt.társától "szerzi" orális szexért cserébe


2011. febr. 3. 15:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12%
De kedves embertársaim, majdnem mindnyájan ugyanezt csináljuk a munkahelyünkön, csak a végén nem robban az arcunkba 1 deci sperma.
2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

ma 16:07

Bocsi,de én nem szoktam a munkahelyemen orálisan kielégíteni senkit..Igaz néha szívok a munkák miatt de nem úgy ahogy a leányzó..Én nem kapok be idegen farkakat,hogy pénzt kapjak..

Azt hogy ez a lány qurva az az ő baja,és nem is tudom sajnálni..A qurva akar lenni,tegye,de ez nem normális dolog..

2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

"Igaz néha szívok a munkák miatt"

Akkor félig felfogtad a dolgot.

2011. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Hát az biztos hogy én ilyet nem csinálnék a 17 éves fejemmel.

Most is szenvedek a diákmelókon meg pár hetente járok új helyre dolgozni de legalább TISZTESSÉGESEN szerzem meg. Megdolgozom érte. Amit az a csaj csinál...hát ezért megdolgozni aztán nem kell.

Ha 16 éves mehetne dolgozni suli mellett, nem halna bele mert már lassan mindenki ezt csinálja. De ahogy elképzelem nem akar dolgozni mert még megerőltetné magát és letörne a körme, ezért csinálja ezt mert ehhez nem kell a seggét se megmozdítania.

Másrészt azért se tudnám sajnálni mert k*rva sokan ezt csinálják, ahelyett hogy elmennének dolgozni. Tény hogy k*rváskodással többet lehet szerezni, de legalább az ember becsülete megmarad...meg már ne haragudjatok (mmint akik ilyen jódolgokat csinálnak pénzért), de szánalom hogy egy nő/lánynak nem számít a becsülete, és letérdel és pasiknak a cipőit csókolgatja azok meg dobálják rá a bankókat. Komolyan én szégyellem hogy lány vagyok, egyszerűen undorító az ilyen. Jobbat meg se érdemelnek az ilyenek.

17/L

2011. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%

Ezt egy szerelmes ember nem tenné!Akár a fiú,akár a lány "ötlete" volt!

Az egyik ribi lett,szétalázva;a másik meg egy bunkó kihasználós f.kalap!

Egyébként a "faszagyerek" még lejjebb van nálam ,mint a kis ribi!

Szégyen kihasználni az ilyen helyzeteket;másképp nem megy neki?

F

2011. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 nemkötömorodra válasza:
50%

Kedves Kristen87


Nem nézi senki a nőket "tipikus ,idióta,szopatható h.ü.lyének " csak egyes nők egyszerűen képtelenek mást tenni. az út szélén álldogáló lányok is elmehetnének takarítónőnek, vagy mit tom én. tisztességesebb munka, de valamiért nem teszik. ez van. nem minden ember egyforma.

2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
nemkötömorodra szállj le rólam!Értelme sem tanulsága nem volt a mondandódnak,úgyhogy engem hanyagolj!Amúgy nem engem kellene pont kiemelni a vélemények közül csupán azért mert ki van írva a nevem.Mazsolázgass,érkeztek "jobb"válaszok is.Mindenesetre a véleményem marad.ennyi
2011. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

EZT NEM ÉRTEM. HOGY LEHET AZ, HOGY A NŐK MINDIG DOLGOZNAK ÉS SOHA SINCS PÉNZÜK?


A PASIK IS ORÁLOZNAK PÉNZÉRT? pL. EGY TANÁRNŐT KINYALNAK A JOBB JEGYÉRT?

Vagy tényleg ilyen ribancok a pasik?

Érdekes, ha van egy férfi főnök, akkor a pasiknak is kell seg*gbekukizniuk vele, hogy előléptessék? Vagy csak a pasiknak minden megjár?

2011. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem hogy a 16 éves kis ribancfaszinak honnan van ennyi pénze? Mivel ugye nem dolgozik!

Vagy ő meg titkon seg*gbekukizik 50-es homokos pasikkal jópénzért?

2011. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszolónak:

A nők sokkal kevesebbet keresnek mint a férfiak. Bármilyen képzett, bármilyen jó meg flancos helyre kerül be egy nő, mindig alacsonyabb fizetést kap egy férfinál, még akkor is ha ugyan azt a munkát végzik.

Erről van szó. A nőket nem becsülik meg. Azt hiszik semmire nem valók csak hogy k*rválkodjanak és örömködjenek a pasik.

De ettől a pasik többet nem érnek az fix, ezzel minősítik magukat.

2011. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!