Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

először is leszögezném hogy nem rólam van szó


Adott egy 16 éves lány, akit az anyukája egyedül nevel

a lánynak van egy kisöccse, aki 3 éves

az apjuk rég otthagyta őket

a lány rendes, jól tanul de nincs pénzük ezért az egyik fiú oszt.társától "szerzi" orális szexért cserébe


2011. febr. 3. 15:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy a könnyű utat választja a pénzkereséshez....neki így kényelmes. Ezért nem tudom sajnálni-mint ahogy a k.ák többségét sem. Ha 16 éves, akkor suli mellett dolgozhat(na), ha jól tanul, ahogy írod kaphat(na)ösztöndíjat. DE valószínűsítem, hogy ez a felÁLLÁS neki élvezetesebb és van mire fogni.
2011. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Titkon szerelmes belé? Az lehet, de a lány jobban szereti a pénzt, mint a fiút, ez 100%.
2011. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 nemkötömorodra válasza:
100%
És azt elárulnád hogy a srácnak honnan van annyi pénze, ogy eltartsa a csajt? vagy ha nem is eltartsa de támogassa. Nem hiszem, hogy egy 16 éves fiunak annyira meg lenne tömve a zsebe.
2011. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
Üdv Magyarországon,rengeteg ilyen esetről hallani,szóval nem értem miért úgy írod mintha csoda lenne.
2011. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez sem enyhítő körülmény,mivel pénzt kap a "szolgáltatásaiért".Tehát ő egy qrva.És nem hiszem el hogy mások csak annyit írnak hogy van ilyen meg nem szégyenteljes dolog.De az!Az ilyen nőknek és az ilyen női véleményílvánítóknak(elnézést ha ffi )köszönhetjük,hogy a nőket tipikus ,idióta,szopatható h.ü.lyének nézik..Rászolgáltunk,úgy látom.Ez bizony szégyen!
2011. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Tudja az a fiú, hogy a lány szerelmes belé? Mertha igen, akkor csupán kihasználja. És ez azért eléggé megalázó. :(
2011. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb módja a pénzszerzésnek. Nem tudom sajnálni.
2011. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez nem normális dolog,még ha sokak szerint mások is csinálják..Hiszen ez már egyenlő a qrvasággal.

Akkor senki se ítélje el a az útszéki qrvákat se,hiszen ők is a pénzért csinálják..Nem tudom sajnálni a lányt,mert tényleg ez a könnyebben járható út..Inkább qrválkodik,minthogy rendes munkával keresse meg a pénzt..Az meg nem mentség,hogy az apuka elhagyta őket,mert sok gyerek van így még sem lesz mindből qrva vagy bu@i..

2011. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
39%
Azt gondolnám róla, hogy egy r.ibanc. :)
2011. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Ez, kérem szépen, A dolog, amit k.urválkodásnak hívunk. Nem tudnám - de nem is akarnám - sajnálni. A másodikkal egyetértek.
2011. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!