Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a testi vonzalom ellen?

Figyelt kérdés

Már kb. 1,5 éve vonzódom egy fiúhoz, de nem érzelmileg, hanem úgymond a testileg. Imádom, amikor megölel. Pl. ma mellettem ült kémián, mert nem volt tanár. És néha megölelt, meg a mellkasomra feküdt, közben pedig beszélgettünk. És ez annyia nagyon jól esett. Legszívesebben egész nap őt ölelgetném, csókolgatnám, puszilgatnám.

De semmiféle érzelmi kötődést nem érzek.

Mit tehetnék ez ellen? (mármint, hogy megszűnjön ez a fajta vonzalom)

14/L


2011. febr. 3. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez az úgy megölelnélek cucc nincs érzelmi kötődés nélkül :D ha meg a melleden fekszik közbe ölelget stb még szép h kedved támad erre arra :D semmit miért tennél bármit is ? jól el vagy akkor meg :D


19F

2011. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak te tehetsz ellene, ha akarsz. Vagy szólsz a srácnak.
2011. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
locsold magad hideg vízzel. akkor lelohad a vágyad
2011. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy másik sráccal akkor biztos hoy nem fog ölelgetni, de még meg is utál :D
2011. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

gyere vele össze

érez valamit irántad a pasi

nem véletlenül ölelget meg

2011. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem érez, mert neki más tetszik.
2011. febr. 3. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy haverommal. Ma megölelt, és legszívesebben el sem engedtem volna, pedig még csak 1 hónapja ismerem. Meg ma adott csokit. ^^ Olyan aranyos volt, odajött, és a kezembe nyomta, hogy: "Kérsz?" Hát én azt hittem, ott olvadok el. Csak mivel bizalmatlan vagyok, nehezen fogadtam el, de végül elvettem, és vigyorgott, mint a tejbetök. Ha nincs a közelemben, már-már hiányzik, és tudom, hogy érzelmi kötődés is van a háttérben, nálad is.

Egyszer, amikor még reggel ölelt meg, még délután is magamon éreztem az illatát.

Egész nap rá gondoltam.

2011. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy igazatok van. De én még egyenlőre semmiféle érzelmi kötődést nem éreztem. Persz lehet, hogy később fog majd ez kialakulni.
2011. febr. 3. 19:15
 9/11 ZordAtya válasza:

Ha valóban ellen akarsz állni a testi vonzalomnak 3 módszer van ami most így eszembe jut.

1. (nem ajánlott) keresztény bűnbeesős dolgokra koncentrálva bűntudattal sanyargatod magad (tényleg tud hatni csak mentál higéniás problémákat okozhat)

2. Kerülöd a gyereket (fizikailag máris akadályozva vagy a többi jön magától)

3. Önkontroll. Próbáld meg a vágyak erejét személyiségi vagy jellemvonási erővel leküzdeni (kivéve a bunkóságot)

2011. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy ideig kerülni, de nem ment túl sokáig. Sőt nem rég volt egy olyan időszakom, amikor bunkó voltam vele, de az se nagyon hatott. De azért köszönöm szépen a válasz. Aki tud az még írhat.
2011. febr. 5. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!