Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire nézitek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire nézitek meg egy leányzó kezét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyon megnézem. A kéz ápoltsága nagyon fontos számomra. A körömrágás kizáró ok. A szép műkörmökkel nincs semmi gondom, amíg nem 20 centis valami lóg rajta. :)
2011. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos,hogy egy nőnek szép keze,ápolt körmei legyenek. Pl. buszon ültem,és előttem volt a kapaszkodó,és egy lány pont úgy fogta,hogy láttam a körmeit. Borzalmasan vastag koszréteg volt a körme alatt. Ez szerintem egyáltalán nem nőies. És persze az sem,ha rágja a körmeit. Tehát megnézem.:)
2011. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te kezed a képen? Mert akkor nagyon is szép, az ilyet szíven nézegetem :) A kevésbé szépeket annyira nem....


De a tiédre csók :D


16/f

2011. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem az én kezem.A netről szedtem példának:D
2011. febr. 2. 22:49
 15/22 anonim ***** válasza:
Meg szoktam nézni, szeretem ha apró nőies kezük van.
2011. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szép kéz pedig
2011. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Megnézzük. Jobb ha szimplán szépen ápolt.

A kosz a köröm alatt a legborzasztóbb. Bár az amúgy német lányokra, hollandokra jellemző. Nagy felbontású képen ti is láthatjátok az interneten is.

Hát ez a max méret ami még jó (egy pasi szerint). De ezt is ha ilyen kicsit nagyobb kézre ajánlott, hogy ne legyen annyira férfias.

A nők szeretik a műkörmöt, meg egy két kur vás fazont kedvelő pasi.

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a mukorom, lakk. Anelkul is szep, vonzo tud lenni egy noi kez.
2011. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem bejön ha barátnőm vmi visszafogott lakkal lakkozza, átlátszó vagy selyemfényű vagy vmi ami nem olyan hivalkodó, főleg amikor tudom hogy direkt az én kedvemér :) meg esetleg egy kis dísz bele. pedig én nem várom el tőle és sose mondtam hogy kéne, de olyan édes hogy azér csinálja hogy tetszen :) és nem a lakk miatt hanem a gesztus miatt el is éri a kivánt hatást :)

amúgy igen fontos hogy ápolt keze legyen, az enyém se koszos rendszeresen vágom a körmöm nem rágom és a bőröm is sima és egészséges rajta, ez számomra alap, egy lányé meg főleg legyen az. undorító aki rágja...

2011. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Zavarna a körmöd, undorítóan néz ki szerintem, ha a lány rágja a körmeit vagy koszos, vagy ilyen ronda műkörmös akkor én nem foglalkozom vele az tuti, még barátként sem.

Legyen a körme tiszta ápolt, és ne túl rövidre vágott de ne is hosszúra, szóval pont normál.

21f

2011. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!