Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány közti barátságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány közti barátságnak hol vannak a határai?

Figyelt kérdés
kézenfogva sétálás, ölelkezés, smsezés még belefér? ha csók vagy több nem volt? 20-25éves korban
2011. febr. 2. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok konzervatív, de nálam a kézenfogva sétálás, ölelkezés, csók azt jelenti, hogy több van barátság. Az sms-ezés nem tartozik bele. Egyértelmű miért. Bizonyos ölelkezési szint belefér, de csak mint baráti.
2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

séta ölelés sms miért ne férne bele ?:D mi a határa? a háló szoba előtt jó megállni :D de amúgy válasszuk el 1mástól a haver és a barát fogalmát pls :D 1 havert meg 1 barátot is megölelhetsz csak nem ugyan akkor : haver akkor ölel meg amikor találkoztok a barát meg mikor elbúcsúztok :) [arról nem is beszélve h a barát akkor is ott van amikor más nincs )


19F

2011. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már szexeltek (akár csak orálisan is) kezdj el gondolkozni ezen a barátságon mert lehet hogy ez már több.
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem egész kicsi korom óta egy fiú a legjobb barátom.Soha nem volt köztünk több barátságnál,eleinte játszópajtások voltunk,aztán ahogy idősödtünk igazi barátság alakult ki közöttünk.Nálunk nem játszott semmiféle testi kapcsolat,se puszilkodás,se csókolózás,se kézfogás,semmi ilyesmi.nyilván köszönésnél adunk egymásnak 2 puszit,vagy pl. ha hosszú időre elbúcsúzunk megölel,de ennyi.Tényleg olyan,mintha testvérek lennénk,mert egyáltalán nem fiúként nézek rá,ő se rám lányként,hanem BARÁTKÉNT.Persze ettől függetlenül udvarias velem,kinyitja az ajtót ilyesmi...Na kicsit hosszú lett,de remélem érted a lényeget.
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

89:

kinyitja az ajtót mert közbe stíröli a segged :D előre engedd a lépcsőn mert szoknyába vagy :D stb :P jó persze barát vagy neki de attól még végig mér :D nehogy azt hidd hogy nem :D és azt ne mondd h te nem nézted meg még soha mint pasit :D


19F

2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Bármit hiszel is,soha nem néztem még meg,mint pasit.Teljesen úgy kezelem,mintha a tesóm lenne,egyébként mindketten kapcsolatban élünk régóta,és ha akartunk volna egymástól valamit,az elmúlt kb. 15 évben lehetett volna bármi.De mindegy fölösleges magyarázni,mi úgyis tudjuk mi a szitu,az ismerőseink szintén,úgyhogy ennyit erről:)


24/L

2011. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én az előtted szólóval értek egyet! A fiú végigmér mindenkit. Még ha a testvére lennél, még a testvért is végigmérik...

Lehet hogy előbb utóbb valaki többet akar. Az is benne van a pakliban hogy alapjában véve nem tetszetek egymásnak <-- így meg persze hogy nem lesz több.


20F

2011. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!