Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves, 180 magas kb 65 kg-os férfi vagyok, világosbarna haj, égszínkék szemek. Aki ismer az általában szeret, vagy kedvel, bíznak bennem a barátaim ismerőseim.

A lánybaátokkal, nőismerősökkel is jó a viszonyom, a barátok és barátnők is kikérik a véleményemet párkapcsolati dolgokról ( a 30 éves is), nem vagyok parás, magabiztos vagyok stb...

A csajok akik tetszenek és próbálok közeledni, ált az a válasz hogy tök jó fej vagy, értékes ember vagy, nagyon bírlak, helyes vagy, stb...jah meg hogy jó a humorod.


Az a típus vagyok aki szereti az őrültségeket, a nevetést, az életet élvezni, de ezeket kulturáltan (tehát nem vok veszélyes csávó :), inkább úgy mondanám hogy "kreatív vagyok", tudok tenni a nőért, tudom tisztelni...tehát ha nem azt is megértem és odábbállok(vagy egy kicsit később)...mert férfi vagyok!


Mégis mi lehet a baj velem?


Lányok írjatok légyszi véleményt!


2011. febr. 2. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, nem vagyok lány:P De azért gondoltam,hogy írok, mert a régi énemre ismertem. Én is kedves, megértő voltam a csajokkal, stb. kb teljesen ugyanolyan mint te. Azt vettem észre a soraidból, hogy partnerre vágysz, és először véleményt kérsz. Válaszom: nincs veled semmi baj, vagyis a tulajdonságaiddal. Egy gond van: te a nők többségének szemében az LCSB kategória vagy-azaz legyünk csak barátok.

Ha párt akarsz, ezen kell változtatnod. És ezalatt most nem azt értem,hogy legyél tapló paraszt,mert nem. Jók az ,,adottságaid". Az a fontos, hogy a nők úgy tekintsenek rád, mint egy férfi-ra, és ne úgy, mint egy barátra. Én is így voltam, aztán megtanultam egy-két dolgot, és azóta jönnek a sikerek szép sorban...pedig az alap tulajdonságaim nekem is ugyanazok,mint anno...:)


Sok sikert!:)

2011. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ELSŐ!


Mi volt az az egy-két dolog amit megtanultál és segített?

2011. febr. 2. 01:02
 4/11 anonim ***** válasza:
hasolnó gondom van nekem is, első! érdekelne engem is az a pár dolog ;)
2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40 éves nő vagyok, próbálok visszagondolni az ilyen típusu srácokra 20 éves koromból. Szerintem: Te egy férjnek való fiú vagy. Túl komoly, jószándékú, aranyos, kedves, blabla. A korban hozzád illő lányoknak (még) nem ez a fontos. Talán nem vagy elég laza, jó értelemben link, kicsit felelőtlen, kicsit bohókás-bolond, (ne sértődj meg) nem lehet veled a barátnők előtt villantani. Nem tudom, milyen típusú lányok tetszenek neked? Nem tudom milyen az öltözködésed? Ennyi idősen azon is nagyon sok múlik. Vagy milyen a frizurád? Tudod a csajok 18-20 évesen nagyon mennek a külsőre. Hova jársz szórakozni? Ezeket gondold át. Kicsit talán még írj magadról, hátha tudnék segíteni vagy eszembe jut valami.
2011. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jó helyen keresgélsz, de én imádnék egy ilyen férfit. Sőt, nagyon sok lány szeretne téged. :)

Biztos találsz valakit!:)

18/l

2011. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kellesz nekem!! :D 18/L
2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez mind igaz, amit leírtál magadról, akkor csak annyi a baj, hogy rossz helyen keresgélsz, ahogy előttem is mondták. Egy NORMÁLIS lánynak ilyes pasi kell, de sajna kevés ma a normális lány (mondom ezt 21 éves normálisnak vallott lány létemre).És sajnos azt látom, hogy nagyon sok normális fiatal egyedül van, valahogy nem találnak egymásra a sok hülye között :(
2011. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is! :-* 19/F
2011. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elveszel??? :)


Szerintem az van, hogy olyan ritka az ilyen srác, mint Te, hogy ne változz meg és ne add fel a személyiségedet!

2011. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!