Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ilyen? Keressem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ilyen? Keressem- ne keressem? Lehet érdemesebb lenne nem keresni, csak odaállítani elé?

Figyelt kérdés

Volt barátommal (elvileg haverok vagyunk) tartjuk a kapcsolatot. Én úgy gondolom, az esélyem még nem veszett el, bár a bizalmát elvesztettem, azt hiszi megcsaltam, és nem vállalta tovább a távkapcsot. Mostanság egész jól elvagyunk, csütörtökön írtam rá utoljára, azóta ő keresett engem.

Tegnap ráírtam, először :D fejek között előadta, hogy már megint keresem, mert akárhányszor fent van ráírok. Aztán amikor közöltem, hogy szemétség volt így letámadni, konkrétan ezt írta: hülyéskedtem csak lol

Erre írtam, hogy ezt megmutatta azzal, hogy 10-15 percig nem reagált az írásomra. Ő meg írta: épp házaltam omg.

Ne kérdezzétek mit gondolt házalás lehet, lehet a játékát, vagy valami.

Ami engem itt zavar, a lol és az omg. (lol-nevetés, omg-oh my god, istenem) Régebben is piszkált így, és ha ezeket nem írja, még el is hiszem neki, hogy csak ökörködött. Miután írtam, hogy ezek tőle bunkó stílusra vallanak, írta, hogy lép, és eltűnt.


Vélemények? Miért volt ilyen, miközben előtte való nap elvoltunk, és ő keresett, igaz segítséget kér részben, de másrészt dumáltunk is.


Lehet még nála esélyem, vagy azért ekkora f.sz, mert letoj?


2011. febr. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem nem volt jogos tőled, hogy kiakadtál az "omg"-on és a "lol"-on. Az egyik legfontosabb dolog, amit megtanultam az online csevejről, hogy ezeknek sokszor nincs semmilyen tartalmuk, és főleg nem bunkó megnyilvánulások.
2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szidtam le, ezeket írtam neki, amit te is olvastál. Nekem rosszul esett, tőle eddig ilyen megnyivánulásokat még nem hallottam ilyen szövegkörnyezetben. Ismerem az online szlenget, benne mozgok, csak tőle áll távol, hogy így használja ezeket a "szavakat".
2011. febr. 1. 20:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap ráírtam, és többek közt beírta, hogy eltűntem mint a kámfor, mindezt egy :( smilivel fűszerezve... én nem értem ezt a pasit...
2011. febr. 3. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kockáknál ez így szokás. Nem tudom miért csodálkozol rajta, semmi jelentősége nincs.
2011. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiket írtál neki, azok eléggé leb*szósnak tűnnek nekem.

DE egy MSN beszélgetés nem igazi kommunikáció. Mert nem látod a reakcióit, nem tudod, mikor mond valamit viccből vagy komolyan, ezek alapján hosszú távú következtetést nem lehet levonni. Találkozzatok élőben, és nagyobb valószínűséggel kapsz választ a kérdésedre.

2011. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!