Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem, de félek. A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, a mulkor egy fiut ismertem meg egy nyilvános helyen. Eddig is ismertem látásból, de most bemutatkoztunk meg mniden. Beleszerettem. Nagyon szeretem őt. A tesóm megkérdezte, hogy szeretem őt(még kicsi), én azt mondtam nem, de ez nem igaz. Ezután elmondtam a fiúnak amit a tesóm kérdezett és az volt az első kérdése, hogy mit válaszoltam rá. Elmondtam neki, hogy azt mondtam nem. Ezután még kimentünk kettesben sétálni, de a végére még 2 kislány csatlakozott hozzánk. (ismerősök) Szerintetek mi lesz belőle? A nap végén amikor el akartam búcsuzni tőle, ő elment a testvérével az udvarra szórakozni. Már beszéltem vele telefonon, de alig tudtam megszólalni. Az is baj, hogy kb 26-28 km választ el tőle, és nem tudnék sokszor találkozni vele. Ő 2 évvel nagyobb nálam. Félek megmondani neki, hogy mit érzek iránta azok után, hogy azt mondtam neki hogy nem.
2011. jan. 31. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele, és mond meg neki hogy szereted, a távolság soha nem számít ha szereted:) engem 131km választ el a barátnőmtől de minden hétvégén egymásnál vagyunk és msnen beszélgetünk.

Sok sikert kívánok neked!:)

2011. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van. De még az a gond, hogy ez a fiú az egyik nénjém testvérének a fia. (apum testvérének a feleségének a tesvére a fiű anyja) ez baj?
2011. jan. 31. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
az nem baj mert ez nem olyan hogy vér rokon ,ez csak apud után került rokonnak,semmi köze a rokonsághoz,de hogy deritetted ki?
2011. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyum mondta, de báttyáméktól kb látásból ismertem.
2011. febr. 2. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
ne ebbe a kategóriába írjátok már a h.ülye szerelmes kérdéseiteket! -.-"
2011. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!