Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A romantikázást tekintve, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikázást tekintve, van bennem egy nagy kettősség, az egyik énem kívánja míg a másik fél tőle. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Lehet hogy nagyon hülyén fog hangzani, de előfordúl, hogy félek a romantikázástól. :( Mind megnézni egy romantikus filmet, s annak erotikus jelenetét, mind romantikázni a barátnőmmel akivel már 4 hónapja járok. Azt érzem, egy kettősség van bennem: az egyik énem imádja azt, amikor gyertyák mellett szeretkezem a barátnőmmel, heves udvarlós jelenetet látok, flörtölgetés stb... :) Ezekben a pillanatokban IMÁDOM a rmoantikát. DE! Gyakran előfordúl, hogy egyszerűen félek attól hogy romantikázás lesz a barátnőmmel, nem bírok végignézni egy romantikus filmet... :( A lelkem mélyén ugyanis ekkor... Van egy nagy félelem. Félelem, hogy mi is fog történni, hogy jól csinálom-e, nem-e fogom elrontani, balúl fog-e elsűlni stb... Azt hiszem ez oda vezethető vissza, hogy a jelenlegi (egyben első) barátnőm elött nagyon sok kudarcom volt a lányok terén és a hosszas udvarlásoknak (2 hónapos, 1 hónapos, 2 hetes), randevúknak és flörtöléseknek az lett a vége hogy leminősítettek és fél perc alatt dobtak... :,( És szerintem z annyira rosszúl esett a lelkemnek, hogy valahol, mélyen, elképzelhető hogy negatív képet alkotott rólam a romantikáról... Pedig szerintem a romantikázás egy nagyszerű játék, NAGYON élvezetes mindkét fél részére, imádom a romantikus filmeket s regényeket stb... :) De úgy érzem, a sok fekete emlék gyakran kihat a jelenemre is... Egy nagy kettősség van hát bennem. :( Mit tegyek?
2011. jan. 30. 19:18
 1/3 Moszuke ***** válasza:

szard le.. a lány akinek nem tetszik a romantika az nem érdemel meg téged. ezeknek a lányoknak egy őket kihasználó raj gyerek kell, nem pedig te, egy érző lélek..

erre gondolj.. nem a te hibád, hogy azok a lányok nyomorékok.

a hiba az ő készülékükben van.

23/f

2011. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szard le.. a lány akinek nem tetszik a romantika az nem érdemel meg téged. ezeknek a lányoknak egy őket kihasználó raj gyerek kell, nem pedig te, egy érző lélek..

erre gondolj.. nem a te hibád, hogy azok a lányok nyomorékok.

a hiba az ő készülékükben van.

23/f



Tudom, hogy bennük volt a hiba. De nagyon nehéz feledni a történteket, különösen, hogy hogyan kihatottak a romantika iránti szeretetemre... :,( Egyszerűen annyira csalódtam a dologban, amikor a lányok olyan etikátlanúl bántak velem. Ráadásúl az első randevúm is rossz emlék, mert idézem: "Na ide figyelj, a romantikázás egy jó játék, de nem veled! Pocsék vagy benne és itt helyben felpofozlak ha megint elkezdesz velem romantikázni! Lelépek és elárulom mindenkinek mekkora egy VESZTES vagy benne! Megértetted???" - mondta fenyegetően a lány, nagyon mérgesen rámnézett és bevallom őszintén, szörnyen megrémültem... :( Elhívom randevúra, erre ezt kapom cserébe??? Megfenyeget a lány mert flörtölni szerettem volna vele a randin??? :,( S ez még nem minden, mondtak már nekem ilyenket is: "A flört édes mint a méz, de te bűzlez benne mint az ürülék..." "Csak sajnálni tudom azt a nyomorék lányt aki össze akar majd jönni veled, borzalmasan unalmas vagy. Hiba volt eljönnöm Veled." "Te férfiak szégyene, egy romantikus vígjátékba sem férné bele!" (Kinevetett a lány...) "Ha gyertya fényes estét töltene el veled egy lány, egészen biztosan a szerencsétlenkedésedben felgyúlladna miattad az egész ház." "Képtelen vagy romantikázni, ne erölködj. Te kis szerencsétlen..." :,( És nagyon rosszúl estek ezek a lelkemnek... A jelenlegi barátnőm elött teljesen ki voltam lelkileg. Egyetlen egy romantikus filmet sem tudtam vévgig nézni ekkor, az ilyen jellegű könyveim jó időre félretettem. Csupa negatív élmény jutott eszembe, amikor a képernyőn ők vígan flörtölgettek... Aztán jött a barátnőm. :) EGY NORMÁLIS LÁNY, akivel VÉGRE ÉLVEZTEM A ROMANTIKÁZÁST! Az első nő ő volt, akire érdemes, izgalmas volt VADÁSZNI! :) És végre azok történtek meg, amikről a romantikus regényekben olvastam, el sem hittem annyira szép, élménydús volt az egész ! :D Mindig is arra vágytam, hogy egy kedves, helyes lánnyal valóra tudjam váltanini erotikus mellett romantikus vágyaim. Ekkor kezdtem megtapasztalni, hogy voltaképpen a flörtölés, romantika valóban szép dolog, csak eddig nem a megfelelő lányoknál próbálkoztam. :) És azóta imádom a romantikát, jobban mint valaha. :) Csak sajnos, elég gyakran bevillannak a béna csajok akik bántottak... :( Meséltem már erről a barátnőmnek, hogy elég negatív élményeim voltak ezzel kapcsolatban, s ő teljes mértékben megértett engem. Azt mondta nagyon sajnálja a történteket, s hogy: "Azok a szánalmas, gyerekes és éretlen lányok fel sem tudták fogni hogy milyen nagyszerű sráccal bántak ilyen dúrván. Nem is érdemeltek meg téged." :) Jól esett hogy így kiállt mellettem. Sajnos volt egyszer egy olyan esténk, amikor éppen gyertyafényeztünk, a barátnőm nagyon élvezte, vidám volt és csábító, ám egyszer csak ezt mondta: "Látom rajtad a dolgot drágám... Azt, hogy ezt most nem kívánod. Jól mondom ugye? Megint azok a hülye lányok villantak be? Szeretnéd, ha ma éjjel nem romantikáznánk? - kérdezte a lány, mire én: "Igen, megkérlek rá. Ma egyszerűen... Nem megy." Ő erre ezt felelte: "Nincsen semmi gond." És nem is romantikáztunk aznap éjjel. A kedvemért elmaradt, ennyire rendes volt. :)

2011. jan. 30. 21:29
 3/3 anonim válasza:
hát..télleg ne foglalkozz az ilyen lányokkal..mostanába nagyon ritkák az ilyen romantikus fiúk és ezek valószínűleg egy kemény gyereket akartak akik csak a szexre lettek volna jók nekik...én megértelek..de most gondolj a jelenlegi barátnődre.és örülj hogy ő ennyire értékel,szeret..és ez abból is látszik hogy miattad hagyta a romantikázást..mert te sokkal fontosabb vagy neki.:)
2011. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!