Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Írjak neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki vagy sem? Hogy lehet ilyen alattomos. írjatok léci

Figyelt kérdés

5hónapos kapcsolatomból kiléptem 1,5 hete.

Ő kiakart velem békülni de én már nem akartam mert birtokolni akart.Féltékenykedett jelszavaimat tudta, ütlegelt, és megalázó szavakat használt rám.

Ma pedig a barátnőm szólt hogy nézzem meg miket ír ki facebookra hogy én idegbeteg vagyok és nem foglalkozik velem leszar.

Ez még nem tette be kaput, ismernek engem is őt is.

Na de ami betette a kaput hogy ismerkedő státuszba vagyok egy fiúval, aki azt mondta nekem hogy azt híreszteli az exem hogy én nem kapom be neki teljesen hanem csak a hegyét, köpni nyelni nem tudtam, persze letagadtam mert nem akartam hogy emiatt baj legyen, azt mondtam nem csináltam neki, na és mondta hogy őt amúgy sem érdekli és csak szólt hogy milyen elvetemült.


2011. jan. 25. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, de romantikus.Ez aztán a lejárató hadjárat. Te meg terjeszd azt, hogy kicsi a farka.
2011. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy nagyon lejárat... :(
2011. jan. 25. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nő létemre mondom, hogy kitaposnám a belét az ilyennek. Az biztos, hogy egy ilyet nem tudnék szó nélkül hagyni..nem vagyok egy agresszív ember, de ez kész. Elég gyerek még a barátod, az érett ember határát még csak távolról sem észleli. Te is kezdj el magyarázni róla, de csak óvatosan.Mondjuk ejts el egy-két szót olyan emberek előtt, akiket ő jól ismer. Elvétve jegyezz meg valamit róla, ami számára gáz lehet. Mondjuk: Nem is volt mit bekapni, mert olyan kicsi volt a farka. A hegyét az egész farkára értette.

Valami ilyesmit.

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!