Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti miért írjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti miért írjátok ki pl. f@szbúk képekhez, hogy hájas meg dagi és a többi ilyen kijelentés?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a sovány lányokhoz szólt nomeg azokhoz akik ezt kiírták vagy tudják miért írják ki.
2011. jan. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen lány, sovány (mások szerint), mégis azt mondom magamra, h kövér vagyok. hogy miért? mert az emberek rossz indulatúak...simán lekövéreznek másokat, és én félek, h én is olyan leszek mint azok a kövér emberek, és akkor engem is csúfolnak ezzel. így próbálok megfelelni a mai divatnak. talán ezért...
2011. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ironiából...
2011. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:

azért írják ki mert várják hogy kommenteld, hoyg neeem vagy hájas, csodaszép karcsúvagy stb.

a nők sokszor így küzdik ki a bókokat. önbizalomhiány.

2011. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elöbb láttam (persze nem előszőr) és olyan irritáló mikor 6-7 kommenten át azzal győzködi a nép hogy ez nem igaz meg ilyenek ... amikor olyan sovány ,hogy egy ropi is megirigyelné .
2011. jan. 23. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezért nincs jó válasz arra a kérdésre, amikor az ember barátnője megkérdezi, hogy kövér vagyok?


Mert ha reflexből mondod, hogy "nem vagy kövér", vagy "nagyon jó az alakod" úgy, hogy oda sem néztél, akkor azt csak úgy mondod (még akkor is, ha igazat mondtál, és nem azért mondtad, mert nem akartad megbántani., nem is érdekled őt, nem figyelsz rá.


De ha ránézel és megnézed... "miért nem tudod fejből?" :D Akkor azért nem leszel meggyőző, mert azt hiszi, azt mondod, amit hallani akar... :D.

2011. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A válasz nagyon egyszerű: önbizalomhiánya van, mivel az élet egy vagy több területén nem ad bele mindent, amit tud.


Az ezzel kapcsolatos felelősséget pedig elhárítja, majd rákeni a körülményekre. Nem csak a "dagadt vagyok", hanem a "nem jó az orrom mérete", és ezer más is lehet, miközben ezekre a problémákra a megoldás igen egyszerű: ha valóban kövér, próbáljon lefogyni, ha meg nem, akkor pedig fogadja el az alakját olyannak, amilyen. Ehelyett inkább azon rágódik, hogy hogy néz ki (pótcselekvés), mintsem a valódi okokat keresné az önbizalomhiányának hátterében. Az önmegvalósítás ugyanis komoly munka lenne, a gyáva ember pedig nem mer befektetni.


Ez tipikusan az a kérdés, amire az érintettektől SOHA nem fogsz őszinte választ kapni, mert mindig kimondatlan érzések vannak a háttérben. Ilyenkor zavarba jönnek, vagy a bonyolult kifogásrendszereiket fogják ismertetni.


Persze más kérdés, ha csak viccből írja, hogy kövér.



A "kövér vagyok?" kérdésre pedig van jó válasz: az őszinte igen/nem. De ez csak akkor megy, ha ő is őszintén tudni szeretné a választ. /Rákérdezek: miért kérdezed?/

Ha csak az önmarcangoláshoz kell, vagy éppen ahhoz, hogy vigasztaljam, akkor én ehhez nem asszisztálok. Válasz nélkül hagyom a kérdést. Ha a hallgatás őt nem zavarja, akkor tudom, hogy csak falból kérdezte.


Ha ő a párom, akkor mindig őszintén válaszolok. Ha őt ez zavarja, akkor ez egy kitűnő konfliktushelyzet ahhoz, hogy erősödjön vagy gyengüljön a viszonyunk. Az igazi maradjon, a nem valódi pedig menjen minél hamarabb. Akkor hát miért hazudjak vagy hallgassak?


Aki nem mer így gondolkozni, az társfüggő /azért van a másikkal, mert nélküle rossz, nem azért, mert vele jó/, és ennek megfelelően játszmákkal töltik ki az idejüket /macska-egér "játékkal"/. Jönnek a közhelyek, a felülkerekedések, a párkapcsolati problémák és a véget nem érő kergetőzés...


Ezek fontos dolgok, mindenkinek javaslom, hogy szerezzen alapvető pszichológiai ismereteket, különben sok ilyen egyszerű kérdésben nem lesz otthon, és hamar csőbe húzzák.


Amikor meg vigasztaló kommenteket olvasol az ilyen képek alatt, akkor ez azt jelenti, hogy az önbizalomhiányos csőbe húzta a hasonlókat. Hiszen az egyik sajnáltatja magát, a másik meg vigasztalja őt. Ez az emberi kapcsolatok rendje: mindenki megtalálja a hozzá hasonlókat maga köré. Így lesz igazság a Földön. A jó és a rossz példákból egyaránt lehet tanulni. Még mindig irritálnak az ilyen kommentek?

2011. jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem olyan nézetem van ,hogy akinek van mire büszkének lenni az ne sajnáltassa magát , hisz belegondolva vannak sok rosszabb arányokkal rendelkező emberek. de ez az én nézetem :D majd egyszer csak megértem :)
2011. jan. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!